Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kontrowersyjna wystawa „Stop Dewiacji” dotarła do Lublina

Do Lublina dotarła kontrowersyjna wystawa „Stop Dewiacji”, której autorem jest Fundacja Życie i Rodzina. Banery zostały rozstawione na terenie należącym do kościoła pw. Nawrócenia św. Pawła.

Do kilku dni w rejonie kościoła pw. Nawrócenia św. Pawła u zbiegu ul. Bernardyńskiej i Dolnej Panny Marii stoją banery wystawy „Stop Dewiacji” autorstwa Fundacji Życie i Rodzina. Zgodę na umieszczenie wystawy w tym miejscu wydał proboszcz parafii.

– Zaprezentowane na niej banery przedstawiają fakty dotyczące skutków praktyk homoseksualnych, m.in. większą skłonność do popełniania przestępstw na tle seksualnym, w tym do pedofilii. Aż 20-40 % przypadków molestowania dzieci to działanie homoseksualistów, choć stanowią oni zaledwie 1-3 % społeczeństwa! „Stop Dewiacji” pokazuje prawdę, którą lobby LGBT chce ocenzurować. Polityczne i kulturowe działanie środowisk homoseksualnych ma na celu przekonanie społeczeństwa do akceptacji dewiacji i nie zwracania uwagi na związane z nią zagrożenia. Tym razem prawdę o szkodliwości homoseksualizmu pokazujemy w Radzyniu Podlaskim, niebawem zaprezentujemy ją w innych miastach Polski – informuje na swojej stronie Fundacja Życie i Rodzina.

Dzisiaj w nocy jeden z banerów został pocięty. Wystawa budzi skrajne emocji, czego nie ukrywają osoby przechodzące obok i oglądające treści zawarte na banerach. Kilka osób zapytanych przez nas przyznała, że teren kościoła nie jest odpowiednim miejscem na eksponowanie takich treści.

Miesiąc temu wystawa stała w centrum Radzynia Podlaskiego. Jak twierdził wtedy radzyński radny Jakub Jakubowski wystawa szerzy nienawiść do drugiego człowieka. – Dlaczego burmistrz i urzędnicy nie zajmą się dobrym zarządzaniem, pozyskiwaniem środków i rozwojem miasta, a zajmują się pseudo edukacją seksualną? Czy w naszym mieście nie wolno być gejem? Nie wolno być innym i myśleć inaczej niż Burmistrz? – pytał Jakub Jankowski.

W przypadku wystawy w Radzyniu Podlaskim Kampania Przeciw Homofobii złożyła zawiadomienie do prokuratury. Banery przy parafii pw. Nawrócenia św. Pawła będą prezentowane przez dwa tygodnie.

2016-11-12 14:00:28
(fot. lublin112.pl)

42 komentarze

 1. I to wszystko w imię miłości bliźniego. Jak widać proboszcz parafii pierwszy rzucił kamieniem. Co ja piszę kamieniem, całą wywrotką kamieni! Kto będzie następny? Punki? Daeth metalowcy? Ci z tatuażami? Łysi? Na każdego znajdą się „naukowe” badania!

  • to nie parafia wystawiła te banery – za zgodą parafii zostały wystawione na jej terenie, bo nikt nie chciał się narazić właśnie na takie wpisy, jak przy Urzędzie Miejskim postawić ta wystawę to zaraz by wszyscy pisali że Urząd popiera homoseksualistów – jednak UM nie ma takiej odwagi.

  • Nie dość , że lewak to na dodatek gej. Jak na trolla, za kiepskie prowokacje. Czy może być gorsza mieszanka? Na szczęście z mężem się nie rozmnożysz a w tym kraju, nigdy homoseksualistom na adopcję dzieci, nie będzie przyzwolenia.

 2. Co drugi to ekspert w tej dziedzinie taki sam jak Paul Cameron. Oburzenie sprawia fakt, że te badania oparte są na pseudonaukowymipseudonaukowych przesłankach. Glownym ich motywem jest wzbudzenie nienawiści do w tym wypadku gejow. Na uwage zasluguje fakt odwrocenia zainteresowania od skandali co jakis czas wybuchajacych w kosciele katolickim. Stad to miejsce. Jest to próba znalezienia kozla ofiarnego winnego wszelkiego zla celem odwrocenia uwagi. Do wszystkich normalnych jakim zagrożeniem jest dla Was max 5%populacji bo tak się szacuje ludzi o odmiennej orientacji? Nie jest to kwestia wyboru lecz akceptacji tego co się dokonalo i nie można tego odwrocic. Jakie by nie byly zaklęcia i terapie nie przynosza one skutku a tylko pogłębiają cierpienie.
  Zyj i daj zyc innym
  Tyle

  • Jeżeli uważacie że to takie normalne do dlaczego widzicie coś dziwnego w pedofilii właśnie wśród Księży przecież to taki sam człowiek jak policjant, urzędnik czy listonosz, który też może mieć skłonności pedofilskie.

 3. brak pomysłu na życie-policjant,ksiądz,urzędnik…………

 4. Ale ludzie kochani , to chyba lepiej że łączą się w pary i nie wypierają się swojej orientacji (często bardzo inteligentni ludzie). Tacy nie molestują dzieci pod przykrywką zawodu i w żaden sposób nie są niebezpieczni.

 5. Bez przesady mnie np to denerwuje nie każdy homoseksualista jest profilem kurde księża też.
  Każdemu przeszkadza odmienność innych co w naszym kraju jest straszne.

  A kara dla złapanego pedofilia obciąć…

  • tolerancja odmienności ma swoje granice, a po drugie tolerować to znaczy znosić, a nie popierać i tyle w temacie…

 6. Jeżeli mają poparte badaniami wyniki to ich głoszenie nie powinno budzić obaw. Po prostu informują społeczeństwo. Co innego jeżeli są to loczby wyssane z palca. Wtedy to już zwykli pieniacze.

 7. A dlaczego na banerach brak jakiejkolwiek informacji o sprawie bostońskiej? Tylko po tej jednej sprawie ponad 320 księży „zrezygnowało” z posługi kapłańskiej.

Z kraju