Jechał w obszarze zabudowanym 171 km/h. Stracił uprawnienia na 3 miesiące

Policjanci chełmskiej drogówki w środę zatrzymali dwóch kierujących, którzy znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym. Jeden z nich jechał z prędkością 171 km/h drugi zaś przekroczył dozwoloną prędkość o 66 km/h.

W środę policjanci chełmskiej drogówki na terenie gminy Żmudź zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Seat Ibiza, którym kierował 23-letni mężczyzna.

Jak wykazało urządzenie pomiarowe kierowca poruszał się w obszarze zabudowanym z prędkością bagatela 171 km/h. W tym samym dniu 28-letni kierowca Volkswagena poruszając się po terenie gminy Wojsławice przekroczył dozwoloną w obszarze zabudowanym prędkość o 66 km/h.

Młodzi kierowcy zostali ukarani wysokimi mandatami karnymi i musieli pożegnać się z prawem jazdy na najbliższe 3 miesiące.

2017-08-11 07:19:27
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. może kolejni co nawigacje testowali czy dobrze prędkość pokazuje

 2. ten pierwszy powinien dostać 3 miesiące aresztu jak w każdym cywilizowanym kraju

 3. Miszczowie prostej, ciekawe czy tak jeżdżą w zimie.

 4. Ten bezmózgowiec, który pędził ponad 170 km/h miał szczęście, że nikogo nie zabił. Ale mimo to powinien zostać dożywotnio pozbawiony prawa jazdy.

 5. Duszą swoje złomiaste autka do granicy ich śmierci , a potem my tu sobie czytamy: stracił panowanie na byle łuku, nawiązał bliski kontakt z drzewem rosnącym za okazałym rowem bo w rowie wstrętni drogowcy zapomnieli zrobić solidnego przepustu mogącego służyć za hamulec awaryjny, a jezdni w środku lata nie posypali.
  Prócz tego, ze czytamy, to i piszemy potem wg. redakcji same hejty bez krzty empatii dla tych co sami se kuku spowodowali.

 6. Pan Cieć z alei lubartowskich w Mieście Inspiracji k/Świdnika

  Dzielna policja zrobiła co mogła, teraz trza wezwać fachowca, czyli zobaczymy co na to wysoki sąd jak policja trafi takiego bez prawka za kółkiem.

  • Jak policja ponownie go z kontroluje to zapłaci 50zł i pojedzie dalej. Wystarczy że klient nie odbierze listu poleconego z wydzialu komunikacji i za 3 miesiące sam do nich podejdzie odebrać swoje prawo jazdy. A dlaczego tak jest?
   policjant zatrzymuje dokument i przekazuje go do właściwego wydziału komunikacji i dopiero ten wydział wysyła list polecony z postanowieniem wstrzymania/zawieszenia uprawnień do kierowania. ta decyzja jest ważna tylko wtedy gdy kierowca odbierze tan list za potwierdzeniem odbioru. Czyli jeśli to nie odbierze to nadal ma uprawnienia według systemu komputerowego tam gdzie to policja sprawdza.

   Prawo jest, aby chronić, ale nie zawsze chroni ofiarę.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.724zł 0.26%
  • GBP 4.9009zł 0.71%
  • EUR 4.4101zł 0.28%
  • CHF 4.0996zł 0.46%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Festiwal Baniek Mydlanych w Łukowie
   Kino CSK: W piątek będzie można obejrzeć „Babyteeth”
   Kino na dachu CSK. Będzie można obejrzeć film „Szczęki”
   Meeting Of Styles, Lublin Poland 2020
   Największe w Europie dmuchane tory przeszkód pojawią się w puławskiej Marinie