Ford wypadł z drogi i dachował. Czterech nastolatków trafiło do szpitala
09:22 25-06-2026 | Autor: redakcja
fot. nadesłane Czytelnik Paweł
09:22 25-06-2026 | Autor: redakcja
Ponieważ kierujący Fordem nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów, rozpędzone auto zjechało na lewą stronę jezdni, wypadło z drogi, wjechało do rowu, a następnie uderzyło w drzewo oraz ogrodzenie jednej z posesji.
Siła uderzenia była na tyle duża, że pojazd zatrzymał się na dachu.
Prawda, sama prawda i tylko prawda.
Toto prowadzące pojazd ma 17 lat, za rok, z 800+ uzbiera na opłaty za rozwalony płot i grzywnę. Najwyżej ciut rodzice dorzucą
Zaraz wyczytamy, że gdyby jechali rowerami to jeszcze większe zagrożenie by spowodowali i ludzi pozabijali. A tak to się nic nie stało. A wypadek zdarzyć się może nawet najlepszym kierowcom.
Teraz Tatuś lub Mamusia musi drugą furę kupić, no chyba że mają drugą, przecież na piechotę nie będą chodzili.
Wakacje, znów będą wakacje, raczej w izolatce