Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Działania ABW uderzające w siatkę szpiegowską działającą na rzecz Rosji

Wczoraj funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego przeprowadzili szereg czynności procesowych, w tym przeszukań, na terenie Warszawy i Tychów, w ramach prowadzonego śledztwa w sprawie ujawnionej działalności szpiegowskiej na rzecz Federacji Rosyjskiej, wymierzonej przeciwko państwom i organom Unii Europejskiej. Zabezpieczono 48,5 tys. euro oraz 36 tys. dolarów.

23 komentarze

 1. Pełowców będą aresztować

 2. Działania ABW uderzające w siatkę szpiegowską działającą na rzecz Rosji – teraz to takie top newsy

 3. Brawo. Zamknąć w areszcie wydobywczym a później obwiesić na gałęzi!!!

 4. Niech sie lepiej SB eki zajmą przewozem duzej ilosci gotowki z Ukrainy do Polski co powoduje inflacje. Po co te SB o nazwie ABW jezeli nastepuje ukrainizacja kraju. Czyli kolejne sluzby sluzace rzadzącym żydom za Nasze podatników pieniądze

  • Siedź cicho bo ciebie też aresztują. Tzw. prezydent Polin powiedział, że będzie odbudowywał banderland z Polskich podatków. Nie mamy nic do gadania. Dla mnie czy ruski czy ukr to jedna rasa i niczym się od siebie nie różnią. Niech się tam wybiją i będzie spokój za jakiś czas. Pomaganie im tylko wpędzi nas w kłopoty ze strony ruskich ale o tym nikt nie myśli.

  • albo ruski albo głupi…

  • Za twoje? Rucholu putasa, kremlowskiego karalucha z metra struganego, chyba forum pomyliłeś!

  • Nieźle sie odkleiliście na bani kacapskie trolle XD

 5. Kosiniak w kamysze, a Tusk I Kaczyński na front Ukraiński!

  Rosja nie jest naszym wrogiem, a Ukraina nie jest naszym przyjacielem! To USA, Izrael, UK i UE jest naszym oku-pantem. Mamy największe złoża pod ziemią, jesteśmy Kuwejtem Europy, ale Polacy mają zakaz wykorzystywania zasobów naturalnych. Kopalnie zasypali piaskiem i zalali wodą sk-syny i przywożą węgiel z Kolumbii. Mamy ropę, gaz, złoto i metale ziem rzadkich ale Polaczkom wała do tego. Zabrali już wszystko i postawili płot byśmy nie mogli uciec na Białoruś. Nas najadą z zachodu, a nie ze wschodu, wtedy zobaczycie.

  • Ojciec zapewne jakiś kałmucki brudas.

   • Kosiniak w kamysze, a Tusk I Kaczyński na front Ukraiński!

    Idi na xuj widlarzu!

   • Jesteś, byłeś PROROKIEM! Pisałeś do kałmuckiego bru…. Ale on nieintelektualny jest. Jak to kałmucki putlersynowiec.

  • Dokładnie ! Juz dawno jestesmy sprzedani, a Usa to Polski okupant. Niech każdy czytajacy ten komentarz niech zwróci się do urzędu gminy niech okaża Twoj akt urodzenia, dostaniesz co najwyzej odpis

  • Dokładnie ! Usa Nas Polske okupuje a dokładnie żydzi. Niech każdy czytajacy ten komentarz pojdzie do urzędu gminy czy wydadza/okażą Twoĵ akt urodzenia. Nie, dostaniesz co najwyżej Odpis

 6. Infromacja dla plebsa

  skur****** otworzyły granice i bez jakiekolwiek kontroli wpuszczono do Polski ponad 12 mln obcych przesiedleńców i multikulti. A już niebawem będzie większa fala inżynierów i doktorów, wszystko desant anglomasońkich pacynek nwo.

  A teraz ABW będzie dzielnie szukać igły w stogu siana – tj. „ruskich szpiegów”…

 7. technik lotniczy

  Żydzi mordują dzieci w Palestynie

  Międzynarodowy zespół lekarzy odwiedzający szpital w środkowej Gazie był przygotowany na najgorsze. Jednak makabryczny wpływ, jaki wojna Izraela z Hamasem wywiera na palestyńskie dzieci, wciąż wprawia je w osłupienie.

  Jedno z małych dzieci zmarło w wyniku urazu mózgu spowodowanego izraelskim uderzeniem, w wyniku którego pękła mu czaszka. Jego kuzynka, niemowlę, wciąż walczy o życie, w wyniku tego samego uderzenia odstrzelono jej część twarzy.

  • Tekturowe POśmiewisko

   Irlandia ogłasza, że ​​przyłączy się do Republiki Południowej Afryki w sprawie o ludobójstwo wniesionej przeciwko Izraelowi przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości.

 8. ##### niemieckich sługusów

  chobielin i sopot ominęli?

 9. Zemsta mechanika

  Ot I nastała demokracja kto ma władze ten zamyka

 10. Przykre że za PiSu likwidowali oddziały terenowe ABW.
  Pewnie łochy bały się że będą zbyt apolityczni zaczną łapać ludzi w stylu „zero” „don orleone” itp

Dodaj komentarz