Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Droga widmo i problemy z parkowaniem. Miasto Lublin jest w trakcie opracowywania projektu stałej organizacji ruchu (zdjęcia)

Mieszkańcy ul. Mackiewicza zaalarmowali nas, że od przynajmniej 10 lat ulica ta jest miejscem, gdzie lubelskie służby dały przyzwolenie na łamanie przepisów i mimo wielu zgłoszeń mieszkańców, nic z tym tematem nie chcą zrobić. Miasto Lublin odpowiada, że jest w trakcie opracowywania projektu stałej organizacji ruchu dla tej ulicy.

15 komentarzy

 1. zdm niezła reakcja po 10 latach xD

 2. Każda społeczność ma takie władze jakie sobie wybrała i na jakie zasługuje.

 3. Mundra paniusia z UM jak zwykle sie wypowiada po fakcie. Od 2016 wiedzieliścię że jest żle a Policja ma w doopie interwencje o Sraży Miejskiej szkodz gadać więc idz babo na zmywak tam się lepiej sprawdzisz boi sie kompromnitujesz razem z urzędem

 4. A może należałoby zaprzestać z ogólnikami typu: Miasto to… Miasto tamto… Miasto sramto…
  Palcem wytknąć, z nazwiska wymienić odpornych na wiedzę, może nawet wymienić na nowsze modele… zaręczam, że pomoże.

 5. Komuś nie podoba się zniszczony trawnik, albo to, że nie można przejść chodnikiem – jest społeczniakiem, kapusiem, albo nie ma nic ciekawego do roboty w swoim nudnym życiu.
  Ale, gdy ta sama osoba zgłasza, że ktoś zastawił samochodem dojazd – to wtedy ma rację, a winny jest ten kierowca. I wtedy argumenty, że kierowca nie nie miał gdzie zaparkować, a gdzieś musiał, przestają być wystarczające.

  • Mieszkańcy mają bardzo łatwe rozwiązanie: powinni zablokować tych wszystkich parkujacych swoimi własnymi samochodami, zostawić jednego dyżurnego z kamerą, żeby dokumentował ewentualne szkody robione przez wyjezdzajacych i zostawić to tak na noc. Droga wewnętrzna, policja nic nie może = sami egzekwujcie swoje prawa.

 6. Cały Lublin wygląda jak wielki parking, albo komis ze starymi samochodami. I choć wszędzie stoi samochód na samochodzie, to wciąż słychać, że nie ma gdzie parkować i potrzeba jeszcze więcej (oczywiście bezpłatnych) parkingów.

 7. a moze zrobic parking jak jest taka poptrzeba a nie kablowac ze na trawie stoja a gdzie niby maja jak nie ma nic pewnie stare dziadki sami nie jezdza i komus zycie utrudniaja samochod jest do poprawy zycia a nie zeby stal w garazu absurd

 8. Polacy to naród konfidentów?

  • Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji

   Nie, Polacy to ludzie, którym demokracja pod deklami różnie odwala. Bywa, że baaardzo „różnie”.

 9. Hola Hola! Jesteśmy w trakcie opracowywania projektu stałej organizacji ruchu! Minęło raptem 10 lat, cierpliwości!

 10. Nie ma to jak śmiać się z ruskich (którym wiadomo co w wiadomo co) mając u siebie takie skandale.

Dodaj komentarz

Z kraju