690 680 960

Chciał się powiesić w lesie, złamała się gałąź

Ryccy policjanci poszukiwali wczoraj zaginionego 28-latka. W trakcie poszukiwań natrafiono na mężczyznę w kompleksie leśnym. Mieszkaniec powiatu próbował targnąć się na życie.

W poniedziałek przed godziną 20 policjanci z Ryk otrzymali zgłoszenie o zaginięciu mieszkańca powiatu. Mężczyzna zaniepokojony brakiem kontaktu z synem postanowił o wszystkim powiadomić policjantów. Zgłaszający relacjonował, że syn wyjechał z domu do Warszawy, jednak tam nie dotarł.

Z informacji przekazanych przez ojca zaginionego wynikało, że mężczyzna może próbować popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze podjęli natychmiastowe działania poszukiwawcze.

W czasie poszukiwań w kompleksie leśnym odnaleziono samochód poszukiwanego mężczyzny. W lesie pod drzewem policjanci zauważyli leżącego 28-latka. Mężczyzna był wyziębiony, nie mógł iść o własnych siłach. Obok niego leżała linka holownicza.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 28-latek próbował powiesić się na drzewie. Gałąź złamała się a mężczyzna podczas upadku doznał obrażeń ciała. 28-latek został przekazany pod opiekę lekarską. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. To się nazywa opaczność boża. Mlody masz duzo do poprawy w zyciu. Przemysl i wyciagnij mądre wnioski. Powodzenia.

  2. Chora głowa, bo ciało tylko do życia. Potrzebuje psychiatryka. Nic nie boli, nic nie strzyka.

  3. dostał druga szansę

  4. Chyba wzdłuż

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas