Dwa auta osobowe zderzyły się po południu w Pliszczynie. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń ciała.
Znajdujące się w pobliżu wiaduktu kolejowego w Konopnicy rondo sprawia wielu kierowcom problemy. Wszystko przez brak strzałek pokazujących, jak należy się po nim poruszać. Co kilka dni dochodzi tam do mniej bądź bardziej groźnych kolizji.
To, że są osoby porzucające rowery miejskie, gdzie popadnie, to już wiemy. Teraz przyszedł czas na skutery wypożyczane na minuty. Ostatnio taki jednoślad leżał na jednej z lubelskich ulic.
Pracownicy firm zajmujących się holowaniem pojazdów zaplanowali na środę przejazd przez Lublin, aby pożegnać swojego zmarłego kolegę. Udadzą się w kierunku cmentarza, gdzie odbędą się uroczystości pogrzebowe.
We wtorek po południu na parkingu przy jednym ze sklepów w Lublinie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca motorowerem trafiła do szpitala.
Dowiedział się o lamie, która od tygodni biegała po Śląsku, gdyż nikt nie potrafił jej schwytać. Odnalazł właściciela i kupił zwierzę w ciemno. Po tygodniu podchodów i sztuczek, zwierzę zostało złapane.
Podczas przemieszczania się po placu, wjechał w dziurę w nawierzchni. W wyniku tego motocykl się przewrócił a jego kierowca trafił do szpitala.
Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na wjeździe do Lublina od strony Bychawy. Przed skrzyżowaniem z ul. Diamentową zderzyły się dwa auta.
W miniony piątek lubelscy policjanci zatrzymali poszukiwaną listem gończym 42-latkę. Kobieta próbowała ukryć się przed funkcjonariuszami pod kołdrą.
Wicemarszałek Sejmu podawała barszcz, arcybiskup kiełbaski, wojewoda jajka a sałatki rozdawał członek zarządu województwa. Śniadanie Wielkanocne na dworcu cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.
Kolejne osoby zostały zatrzymane przez lubelską prokuraturę do sprawy szeregu przestępstw, których w ostatnim czasie miał się dopuścić najsłynniejszy w Polsce świadek koronny. Dotychczas zarzuty usłyszało już 16 podejrzanych.
Młodzież z VI LO i XXI LO oraz dzieci z 22 Przedszkola w Lublinie wspólnie posprzątali okolice Zalewu Zemborzyckiego. W sumie śmieci zbierało ponad 60 osób.
Strażnicy miejscy z Lublina zatrzymali trzy osoby, które znalazły portfel, a następnie go opróżniły pod okiem kamery miejskiego monitoringu. Sprawą zajmują się policjanci.
Na kary po 3,5 roku bezwzględnego pozbawienia wolności zostali dzisiaj skazani dwaj mieszkańcy Lublina, którzy w Święta Bożego narodzenia zaatakowali partnera swojej znajomej. Mężczyźni cały czas przebywają w areszcie.