W czwartek wieczorem w miejscowości Leśna Podlaska doszło do pożaru motoparalotni. Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby.
2 tys. sztuk podrobionej odzieży o wartości ponad 1,1 mln zł zabezpieczyli funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Białej Podlaskiej i policji z Wołomina. Do sprawy została przesłuchana obywatelka Bułgarii.
Z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala kobieta, którą potrącił samochód na drodze wojewódzkiej nr 811 Biała Podlaska - Konstantynów. Policjanci poszukują teraz sprawcy wypadku.
Bialscy policjanci zatrzymali 82-latkę z gminy Rossosz, która jest podejrzana o rozlewanie i sprzedawanie napojów spirytusowych. Co więcej, w mieszkaniu zajmowanym przez kobietę znajdowały się papierosy bez polskich znaków akcyzy.
Podczas policyjnej kontroli zaczął się nerwowo zachowywać. Powiedział policjantom, że dzień wcześniej palił marihuanę. W zajmowanym przez 19-latka mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki.
W miniony weekend bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w pojeździe przewoził amfetaminę. Badanie narkotestem wykazało, że 22-latek prowadził pojazd pod wypływem narkotyków.
W poniedziałek wieczorem w Sworach doszło do tragicznego w skutkach pożaru. W trakcie akcji gaśniczej, w jednym z pomieszczeń, strażacy natrafili na zwłoki mężczyzny.
Dzisiaj w województwie lubelskim gościł prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką. Przylecieli ze Szczecina, gdzie rano głowa państwa wizytowała zakłady w Policach. W tym tygodniu prezydent ma jeszcze raz przyjechać do województwa lubelskiego.
Po wypadku z udziałem dzikiego zwierzęcia występują utrudnienia z przejazdem na drodze krajowej nr 19. W Rzeczycy pojazd osobowy uderzył się z łosiem.
Kierujący pojazdem osobowym, podczas manewru wyprzedzania potrącił pieszą. Po zdarzeniu kierowca odjechał nie udzielając pomocy poszkodowanej.
W niedzielę na jednej z ulic Międzyrzeca Podlaskiego kierowca volkswagena uderzył w ogrodzenie, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy, miał przy sobie narkotyki.
45-letni mieszkaniec gm. Łomazy najbliższe miesiące spędzić w tymczasowym areszcie. Mężczyzna odpowie przed sądem za zakłócenie miru domowego, groźby karalne oraz zniszczenie mienia. Oprócz tego 45-latek ma na sumieniu kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowania się do zakazu sądowego.
Policjanci z Białej Podlaskiej i Międzyrzeca Podlaskiego zatrzymali 28-latka, który posiadał marihuanę i uprawiał konopie indyjskie. 28-latek stanie przed sądem, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Ostatnie tygodnie pokazały, że strażnicy miejscy z Międzyrzeca Podlaskiego nie realizują ustawowych zadań. Dlatego też postanowiono rozwiązać jednostkę. Policja była za, podobnie jak miejskie komisje i radni.
Kryminalni z Terespola zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież i włamanie do nieużytkowanego budynku. Sprawca pomógł mundurowym w zatrzymaniu, ponieważ pozostawił na miejscu przestępstwa swój dowód osobisty i samochód.