690 680 960

Kradła perfumy, bo potrzebowała pieniędzy na środki odurzające

Bialscy policjanci zatrzymali kobietę, która wkrótce stanie przed sądem i odpowie za kradzieże perfum. 22-latka w rozmowie z policjantami przyznała, że kradła perfumy, ponieważ potrzebowała pieniędzy na zakup środków odurzających.

Policjanci z Białej Podlaskiej otrzymali zgłoszenie o kradzieżach sklepowych do jakich doszło w lipcu tego roku w drogeriach na terenie miasta. Łupem sprawcy padły markowe perfumy. Pokrzywdzeni oszacowali straty powstałe w wyniku działalności sprawcy na kwotę ponad 700 zł.

Mundurowi ustalili, że za kradzieżami stoi 22-latka z Białej Podlaskiej. Kobieta została zatrzymana do wyjaśnienia. W czwartek 22-latka usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. W rozmowie z policjantami oświadczyła, że wybierała tylko popularne produkty. Dodała że potrzebowała pieniędzy na zakup środków odurzających.

O dalszym losie amatorki cudzego mienia zadecyduje sąd. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

3 komentarze

  1. A może chciała się tymi perfumami odurzać? Przy odpowiedniej dawce…

  2. Jeśli chodzi o ścisłość, to na pewno nie perfumy kradła, bo 100ml kosztuje coś koło 1000zł, raczej też nie wody perfumowane, bo dwóch sztuk (a że liczba mnoga to wynika z artykułu) też nie kupi za 700 zł, więc najprawdopodobniej wody toaletowe lub co gorsza dezedoranty, ale nie ważne. Chodzi o to, żeby pisać trochę bardziej rzetelnie, zamiast perfumy użyć np. słowa kosmetyki zapachowe, albo jakoś tak.
    Pozdrawiam

  3. niech złoży wniosek na menelowe plus

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli