Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Polał samochód benzyną i próbował podpalić

W miniony czwartek na terenie gminy Drelów mężczyzna polał benzyną zaparkowany pojazd i chciał go podpalić. Został jednak powstrzymany przez świadków zdarzenia.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek wieczorem na terenie gminy Drelów. Pokrzywdzony poinformował policjantów, że jego znajomy oblał benzyną należący do niech samochód dostawczy, a następnie chciał go podpalić. Sprawca polał benzyną zarówno karoserię jak też wnętrze pojazdu.

Jak ustalili policjanci, do zdarzenia doszło w rejonie lokalu, gdzie zaparkowany był ford. Pokrzywdzony oświadczył, że nie było go podczas zdarzenia. Powiadomiony został o nim przez świadków, którzy uniemożliwili sprawcy dalsze działania. Wartość strat oszacowana została na kwotę 600 zł. Mężczyzna dodał, że do tej pory nie miał ze sprawcą żadnego konfliktu. Nie zna też powodu jego działania.

Mundurowi zatrzymali 51-letniego mieszkańca gminy Drelów. Mężczyzna był nietrzeźwy, posiadał też obrażenia ciała. Po opatrzeniu przez lekarza trafił do policyjnego aresztu. 51-latek usłyszał już zarzut. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

3 komentarze

  1. Pewnie wyborca Trzaskowskiego

  2. szkodaforda bo to dobre auto bylo lepiej jakas beeme

  3. studętkom jezdem to wiem, że...

    Z różnych przyczyn, różnie ludziom fermentuje pod deklami – temu akurat tak odwaliło.
    W taki oto niewyszukany sposób pozbawił swoje dzieci kilkunastu 500 plusów.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo