We wtorek po południu na drodze pomiędzy miejscowościami Hrud a Janów Podlaski doszło do groźnego wypadku. Na miejscu pracują służby ratunkowe, droga jest zablokowana.
Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podpalił pojazd należący do partnerki. Mężczyzna wkrótce stanie przed sądem i odpowie za swój czyn.
Decyzją sądu w miniony piątek 43-latek z Białej Podlaskiej trafił do tymczasowego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzuty w warunkach multirecydywy. Za czyny, których się dopuścił, grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności.
Policjanci ze Sławatycz i Wisznic zatrzymali mężczyznę, który uprawiał konopie indyjskie. Mundurowi zabezpieczyli ponad 50 roślin, sprzęt do ich uprawy, susz konopi, a także krajankę tytoniową oraz odręcznie skręcone papierosy.
Dwaj mężczyźni odpowiedzą za krótkotrwałe użycie pojazdu. 38 i 20-latek zabrali stojące na posesji audi, w którym znajdowały się kluczyki, a następnie ruszyli w podróż drogą krajową nr 2. Ich przejażdżka zakończyła się w przydrożnym rowie.
15-latek z gm. Biała Podlaska, mimo młodego wieku ma koncie szereg kradzieży, uszkodzenia mienia oraz zmuszanie do określonego zachowania. Za swoje czyny wkrótce odpowie przed sądem.
Zarzuty dwukrotnego zażądania korzyści majątkowej od jednego z przedsiębiorców usłyszał kierownik przejścia granicznego w Koroszczynie, a jednocześnie działacz PiS z Białej Podlaskiej. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
W miniony czwartek na terenie gminy Drelów mężczyzna polał benzyną zaparkowany pojazd i chciał go podpalić. Został jednak powstrzymany przez świadków zdarzenia.
W nocy z wtorku na środę na drodze krajowej nr 2 doszło do wypadku. Dwie osoby zostały poszkodowane, przed godziną 5 zakończyły się utrudnienia w ruchu.
U jednego z policjantów komisariatu w Terespolu stwierdzono zakażenie koronawirusem. W związku z tym komisariat został wyłączony z obsługi interesantów.
W niedzielę rano w Konstantynowie doszło do potrącenia pieszego. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Wstępne ustalenia wskazują, że pieszy wtargnął na jezdnię.
30-latek z powiatu żyrardowskiego usłyszał zarzut oszustwa. Mężczyzna zakupił złotą monetę na fikcyjne dane, a następnie zamienił zawartość przesyłki.
Największym zainteresowaniem na tegorocznej aukcji "Pride of Poland" cieszyła się 9-letnia klacz Perfinka. Sprzedano ją za 1 mln 250 tys. euro, co daje drugą najwyższą kwotę w historii.