Nie żyje ugodzony nożem mężczyzna. 65-latkowi grozi dożywotnie więzienie

Bialscy policjanci zatrzymali 65-latka, który odpowie za zabójstwo. Mężczyzna śmiertelnie ugodził nożem 48-latka. Zatrzymanemu mieszkańcowi Białej Podlaskiej grozi dożywotnie więzienie.

W miniony poniedziałek wieczorem bialscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie miasta mężczyzna został ugodzony nożem. Na miejscu interweniował patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. 48-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady. Do wyjaśnienia zatrzymany został zamieszkujący pod wskazanym adresem 65-latek. W chwili zatrzymania mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości. Urządzenie wykazało niemal 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Materiał dowodowy pozwolił na wystąpienie przez bialską prokuraturę do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej przychylił się do tego wniosku i aresztował mężczyznę na trzy miesiące. Zabójstwo zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Dać go jako wolontariusza przy zarażonych Covidem ,a nie do ciepłego więzienia ,gdzie jest bezpieczniejszy niż gdziekolwiek indziej .Przynajmniej bedzie żył w strachu ze jak się zarazi to może go ta zaraza udusić

 2. W wieku 65 lat to niekiedy za kradzież batonika można dostać dożywocie.

 3. Jak był pijany to guzik mu zrobią. Niepoczytalność i wyjdzie za parę lat.

 4. Do Odp ,nie byłem i się nie wybieram .Ale widze ze ty byłeś .Żałuję jedynie że wyszedłeś caly i zdrowy z tego brudu smrodu i zimna w 18 osobowych celach .Jak dla mnie to i tak za dobre warunki dla tych którzy tam siedzą ,powinni siedzieć w lochach o chlebie i wodzie .Zdecydowanej wiekszość zasłużyła sobie na znacznie gorsze traktowanie niż się ich tam traktuje

 5. Nigdy za takie coś nie dostanie dożywocia.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7466zł 0.38%
  • GBP 5.1104zł 0.3%
  • EUR 4.548zł 0.16%
  • CHF 4.2219zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL