Za uszkodzenie mienia odpowie 25-latek, który wynajmował jedno z mieszkań na terenie Białej Podlaskiej. Mężczyzna w lokalu mieszkalnym powyrywał gniazdka, połamał szafki, zaś w drzwi lodówki strzelał z broni pneumatycznej.
W poniedziałek rano na drodze krajowej nr 2 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego. Trasa Międzyrzec Podlaski – Biała Podlaska obecnie jest całkowicie zablokowana.
Bialscy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży włazów do studzienek. Jak się okazało, mężczyźni na swoim koncie mają więcej podobnych kradzieży.
Zwarcie instalacji elektrycznej podczas ładowania akumulatora miało być przyczyną pożaru budynku garażowo-gospodarczego. Z ogniem walczyło kilkunastu strażaków.
W poniedziałek rano przed miejscowością Zahajki doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyje kierowca pojazdu, który uderzył w przydrożne drzewo.
W Międzyrzecu Podlaskim pojawiło się urządzenie przeznaczone do zbiórki elektroodpadów. Jego zakup to kolejne przedsięwzięcie o charakterze edukacyjnym.
Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli motocyklistę, który poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością 155 km/h. 23-letni mieszkaniec gminy Piszczac stracił prawo jazdy oraz został ukarany mandatem i punktami karnymi.
Wczoraj bialscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę kierującego volkswagenem. Nie dość, że 38-latek miał w organizmie niemal 3 promile alkoholu, to pojazd, którym się poruszał, był skradziony.
Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko byłemu już kierownikowi przejścia granicznego w Koroszczynie. Eliasz I. odpowie za korupcję.
Z licznymi poparzeniami całego ciała trafiła do szpitala kobieta, która ucierpiała w wyniku wybuchu gazu. Było to drugie w ostatnich dniach tego typu zdarzenie w naszym regionie.
Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził drzwi i okno w budynku. 37-latek swój czyn tłumaczył tym, że chciał dostać się do mieszkania znajomej.
Wczoraj po południu w miejscowości Rudnik doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca audi uderzył pojazdem w betonowy słup energetyczny.
Strażacy z terenu powiatu bialskiego walczyli z pożarem koparki. Wstępne straty wywołane ogniem oszacowano na 300 tys. złotych.
W miniony piątek bialscy kryminalni zatrzymali mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyzna posiadał amfetaminę, której ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad pół tysiąca porcji dilerskich tego narkotyku.