Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Używając noża groził pozbawieniem życia. Uszkodził samochód znajomej, znęcał się nad konkubiną (zdjęcia)

39-letni mieszkaniec gminy Janów Podlaski najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Mężczyzna odpowiadał będzie zarówno za znęcanie się nad konkubiną, jak też groźby karalne oraz zniszczenie auta. Czyny, których dopuścił się zatrzymany, dotyczą dwóch kobiet.

W miniony weekend policjanci z Janowa Podlaskiego przyjęli zgłoszenie od mieszkanki gminy Konstantynów, z którego wynikało, że jej znajomy, groził jej pozbawieniem życia. Dodatkowo dzień przed zgłoszeniem uszkodził należący do niej samochód osobowy. Sprawca wybił szybę oraz wgniótł karoserię auta. Wartość strat oszacowana została na kwotę około 8 tysięcy złotych.

Jeszcze tego samego dnia do bialskiej komendy zgłosiła się mieszkanka gminy Janów Podlaski i przekazała, że jej konkubent używając noża groził jej pozbawieniem życia. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, wyzywał ją oraz stosował wobec niej przemoc fizyczną.

Obydwa zgłoszenia dotyczyły 39-letniego mieszkańca gminy Janów Podlaski. Tuż po przekazanej przez kobiety informacji mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. Mundurowi zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów.

Mężczyzna odpowiadał będzie zarówno za znęcanie się jak też groźby karalne i zniszczenie auta. Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej przychylił się do wniosku i zastosował wobec 39-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Zgodnie z kodeksem karnym mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Używając noża groził pozbawieniem życia. Uszkodził samochód znajomej, znęcał się nad konkubiną (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

3 komentarze

  1. W takim AŚ jest lepiej niż w sanatorium,bo w tym drugim za wszystko trzeba płacić ,a tam jest gratis za te same usługi lekarskie.Jeszcze na odchodne kasy dadzą bezzwrotnej.Taka jest różnica między skazanym,a uczciwym.

    • Tak 🙂 Więźniowie w Polsce mają w mamrze życie jak w bajce, a już szczególnie tyczy się to opieki lekarskiej – raka leczą w więzieniach aspiryną.

  2. Kajfasz, skąd wiesz czym w więzieniu leczą raka?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo