Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

23-latek kradł narzędzia z zakładu pracy. Straty to blisko 50 tysięcy złotych (zdjęcia)

23-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego odpowie za szereg kradzieży profesjonalnych narzędzi z zakładu pracy, w którym był zatrudniony. Wartość skradzionego mienia oszacowano na około 50 tysięcy złotych.

Jak ustalili policjanci, 23-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego od około czterech lat był zatrudniony w tomaszowskiej firmie produkującej specjalistyczne elementy dla przemysłu. Na stanowisko które obsługiwał, od około roku pobierał wymienne narzędzia do maszyn, których nie obsługiwał. Mężczyzna po zakończonej pracy, wynosił narzędzia z firmy, a następnie sprzedawał na portalach aukcyjnych.

Łupem 23-latka padły m.in. łożyska i wiertła. Część narzędzi udało się odzyskać. Skradzione przedmioty zabezpieczono w mieszkaniu mężczyzny. Wartość strat, na które naraził firmę nieuczciwy pracownik, oszacowano na około 50 tysięcy złotych.

23-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty wieloczynowej kradzieży. Wobec mężczyzny zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. O dalszym losie 23-latka zadecyduje sąd.

23-latek kradł narzędzia z zakładu pracy. Straty to blisko 50 tysięcy złotych (zdjęcia)

23-latek kradł narzędzia z zakładu pracy. Straty to blisko 50 tysięcy złotych (zdjęcia)

(fot. KPP Tomaszów Lubelski)

11 komentarzy

 1. Dobre wiertła do stali i płytki z węglików spiekanych do obrabiarek numerycznych dobrze kosztują. Marian wie co mówi bo budował akcelerator jonów i protonów, miedzy innymi dla LHC w Genewie.

 2. Pewnie wszystkie braki jakie są w firmie dopisali mu do konta,i po sprawie

 3. ja w domu mam więcej wierteł niż na zdjęciu i co ktoś by mógł przyjść i powiedzieć że są z zakładu tam gdie pracuje!

  • komuszy socjalizm z ciebie nie wyszedł i nie wyjdzie podobnie jak z większości ludzi…z tej prostej przyczyny nic się w PL nie zmieni i dalej na zmianę będzie „rządzić” lewactwo i socjalizm

  • Można też powiedzieć, że wszystko normalnie kupione w sklepie lub na targu u jakiegoś turysty, albo też magazyniera lub narzędziowca z zakładu tam gdzie pracuje lub pracował.

 4. pewnie to ta firma produkjaca zamki w budnkach po dawnym wsk świdnik

 5. Sprzedam Wapno

  Nie on pierwszy i nie ostatni okrada pracodawcę..kto nigdy nie wyniósł z zakładu choćby długopisu..niech pierwszy rzuci kamieniem:D

 6. Jak słabo płaci to trzeba dorobić większość kradnie czy z budowy czy z zakładów jaj by były zarobki unijne nie trzeba by było.

  • bzdura, złodziej zawsze będzie złodziejem, czy będzie zarabiał 2 czy 10 tys i tak będzie kradł

 7. Spryciarz. Teraz dostanie jakies zawiasy, a co zarobił to jego!

 8. Może po prostu odbieral nadgodziny a czy pracodawcy to nie okradają pracowników i państwa?na umowie najniższą krajową a reszta pod stołem może najwyższy czas zająć się takimi pracodawcami!!!