Zauważyła leżący w autobusie portfel, schowała go do torebki. Nie wie co ją podkusiło (zdjęcia)

60

Po raz kolejny publikacja wizerunku sprawiła, że sprawca po tym jak zobaczył swoją twarz w internecie, od razu zgłosił się na policję. Tym razem była to kobieta, która widząc leżący w autobusie portfel, zabrała go ze sobą.

 

W niedzielne popołudnie opublikowaliśmy informację o poszukiwaniach kobiety, która przywłaszczyła sobie portfel. Pasażerka wsiadła do autobusu komunikacji miejskiej linii 25 na przystanku przy ul. Cienistej w Lublinie. Po wejściu do pojazdu zajęła miejsce w tylnej części autobusu. W trakcie podróży dostrzegła leżący na podłodze portfel, który został zgubiony przez innego z pasażerów.

Zamiast zgłosić fakt znalezienia zguby, postanowiła zabrać portfel. Zakryła go butem, a gdy upewniła się, że nikt na nią nie patrzy, sięgnęła po niego i schowała do torebki. Kobieta wysiadła na przystanku przy ul. Zemborzyckiej.

Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu, zamontowane w autobusie. Policjanci z III komisariatu zdecydowali się na upublicznienie wizerunku. Po naszej publikacji, kobieta zgłosiła się na komisariat, gdzie przyznała się do przywłaszczenia portfela. Powiedziała policjantom, że nie wie co ją podkusiło.

350-119646_g

350-119647_g

(fot. policja)
2018-01-08 20:30:26