Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

Zauważyła leżący w autobusie portfel, schowała go do torebki. Nie wie co ją podkusiło

Po raz kolejny publikacja wizerunku sprawiła, że sprawca po tym jak zobaczył swoją twarz w internecie, od razu zgłosił się na policję. Tym razem była to kobieta, która widząc leżący w autobusie portfel, zabrała go ze sobą.

W niedzielne popołudnie opublikowaliśmy informację o poszukiwaniach kobiety, która przywłaszczyła sobie portfel. Pasażerka wsiadła do autobusu komunikacji miejskiej linii 25 na przystanku przy ul. Cienistej w Lublinie. Po wejściu do pojazdu zajęła miejsce w tylnej części autobusu. W trakcie podróży dostrzegła leżący na podłodze portfel, który został zgubiony przez innego z pasażerów.

Zamiast zgłosić fakt znalezienia zguby, postanowiła zabrać portfel. Zakryła go butem, a gdy upewniła się, że nikt na nią nie patrzy, sięgnęła po niego i schowała do torebki. Kobieta wysiadła na przystanku przy ul. Zemborzyckiej.

Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu, zamontowane w autobusie. Policjanci z III komisariatu zdecydowali się na upublicznienie wizerunku. Po naszej publikacji, kobieta zgłosiła się na komisariat, gdzie przyznała się do przywłaszczenia portfela. Powiedziała policjantom, że nie wie co ją podkusiło.

350-119646_g

350-119647_g

(fot. policja)
2018-01-08 20:30:26

24 komentarze

 1. Tak, możesz, a nawet powinieneś … Kto wie, może ona też mieszka blisko mnie i kiedyś dam jej zarobić … Co do parkowania, nie dziw się, mi też się zdarza … Deweloperzy walą bloki na potęgę, a miasto o miejscach parkingowych przy osiedlowych jezdniach wogóle nie myśli … Co do śmieci, też nie segreguję, bo nie mam na to czasu …

  • to na segregacje śmieci trzeba dużo czasu??? jakoś nie zauważyłam…
   od lipca będzie przymusowa i bardziej dokładna…

 2. segregacja ….. kto będzie chciał będzie segregowal a kto nie to nie … nie każdy jest cymbal i będzie segregowal a inni cwaniacy za naiwność ludzi będę se wystawiać palace i kupywac nowe bryki proste

 3. Ściema – kobieta jest przecież ubrana W LETNI STRÓJ, krótkie rękawki, sandałki(?)
  Więc proszę mi tu nie ściemniać z jakimś sensacyjnym artykułem i niby-prawdziwymi zdjęciami.
  Ci co uwierzyli – wstyd tak krzyczeć, że trzeba kobiete ukamienować, najpierw sprawdźcie czy cała historia jest prawdziwa.

 4. Czyli moge zgodnie z prawem publikowac zdjecia osob lamiacych prawo. Sasiad nie sprzata po srajacym psie. Zaraz mu forke zrobie i porozklejam na miescie. Inny nie placi podatku. Kolezanka wyludza 500 plus i chleje. A wszyscy zlodzieje ktorzy odwaza sie cos zabrac beda publikowani w internecie. Wraz z numerami samochodow. W koncu mam skuteczny sposob na zlodziei i oszustow.

 5. Lubelski Koziołek

  Skąd tyle meneli w lbn?

 6. Kiedyś znalazłem portwel z 8000 zł. Były też dokumenty. W związku z tym chciał bym serdecznie pozdrowić pana Tadeusza R. z Torunia. Dzięki takim ludziom żyje się lepiej.

 7. nie budować mieszkań /bloków / bez garaży dla samochodów i problem rozwiązany. ale jak ma się w tym pustym łbie sieczke lub byflence siano i pracuje w UM Lublin to nie moja wina tylko wyborców

Z kraju

Polityka i społeczeństwo