Zasłabła podczas ćwiczeń na siłowni. Jej życia nie udało się uratować

Trwa ustalanie dokładnych przyczyn śmierci kobiety na jednej z siłowni. W trakcie ćwiczeń straciła przytomność i zmarła.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 20 w jednej z puławskich siłowni. Jedna z ćwiczących tam kobiet w pewnym momencie straciła przytomność i osunęła się na podłogę. Pozostałe osoby natychmiast ruszyły jej na pomoc. Powiadomiono również pogotowie ratunkowe.

Jak nas poinformowano, do czasu przyjazdu ratowników medycznych prowadzona była resuscytacja krążeniowo – oddechowa. Kontynuowali ją następnie ratownicy. Niestety nie udało się przywrócić funkcji życiowych kobiety. Lekarz stwierdził jej zgon.

O wszystkim poinformowana została również policja. Sprawą zajęła się także prokuratura. Przeprowadzone do tej pory czynności wskazują, że do śmierci 45-latki doszło z przyczyn naturalnych. Cały czas trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

(fot. pixabay – zdjęcie ilustracyjne)
2018-10-04 18:37:39

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Sport to zdrowie. Hasło reklamowe siłownia ma gotowe: „Trenuj z nami aż padniesz”..

 2. WitkacyBezrobotnyDziad

  A ja chciałem karnet na 6 miechów brać . A tu treningu można nie przeżyć masakra. Pewnie coś brała jakieś tabsy sprawdzić na toksykologii powinni

 3. To przecież naturalna śmierć w tym wieku, mogła przecież pracować w elektrowni atomowej żywiąc się w marketach i fast-foodach.

 4. Figura ważniejsza od zdrowia.Kondycję można trenować i poprawiać każdego dnia podczas codziennych zajęć. Ale przecież siłownia i solarium ponad wszystko!

 5. Kiedyś sporty palili nawet 😀 Tak to jest jak się dyma na siłowni ponad siły i dietkę zasunie że ledwo się łazi. Ewentualnie przedobrzyła pani z anabolikami lub odżywkami, to wszystko odbija się na naszym serduchu .

 6. Szkoda czytać waszych komentarzy. Nie znaliscie dziewczyny, nie wiecie jak wygląda a takie glupoty piszecie. Idioci !!!!!!

 7. A co ma wygląd do zaistniałej sytuacji ? Zapraszam na kardiochirurgię i jak się jakiś lekarz zlituje to wytłumaczy ci drogi gościu parę spraw i zależności między anabolikiem, odżywkami, dietami i pakowaniem na silowni ponad możliwości organizmu a naszym zdrowiem .

 8. Myślę że osoby które nie znają sytuacji do końca nie powinny się odzywać , zwlaszcza jeśli nie mają nic mądrego do powiedzenia . Nie życzę nikomu, aby taka tragedia przydarzyła się w waszej rodzinie …..

 9. A jeśli ta Pani miała np tętniaka o którym nie wiedziała to na co się zda to co niektórych głupie gadanie? Po co się wypowiadacie skoro nie macie nic sensownego do powiedzenia?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6981zł -0.15%
  • GBP 4.9562zł 0.28%
  • EUR 4.4789zł 0.33%
  • CHF 4.1362zł 0.61%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach