Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów, uwięziona kobieta i interwencja śmigłowca LPR. Trwają poszukiwania kierowcy (zdjęcia)

We wtorek rano w miejscowości Ciemno pod Lubartowem doszło do groźnego wypadku. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jedna osoba doznała poważnych obrażeń ciała. Trwają poszukiwania kierowcy jednego z pojazdów.

Do zdarzenia doszło we wtorek rano na skrzyżowaniu w miejscowości Ciemno w powiecie lubartowskim, na trasie Firlej – Kamionka. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG Lubartów, OSP KSRG Kamionka, OSP KSRG Samoklęski i OSP KSRG Firlej, zespół ratownictwa medycznego, policja, a także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W rejonie zdarzenia ratownicy zastali dwa rozbite poważnie pojazdy – forda i renaulta. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca renaulta z impetem wjechał w tył forda, którego kierująca oczekiwała na możliwość skrętu. Siła uderzenia była tak duża, że ford wypadł z drogi. Po zderzeniu osoby podróżujące renaultem wyskoczyły z rozbitego auta i oddaliły się. W pobliżu miejsca wypadku zatrzymany został zakrwawiony mężczyzna. Obecnie trwają z nim policyjne czynności. Trwa ustalanie, kto kierował renaultem i dlaczego oddalił się z miejsca wypadku.

Kobieta kierująca fordem została ewakuowana z wraku przy pomocy narzędzi ratownictwa drogowego, a następnie przekazana do śmigłowca LPR i przetransportowana do szpitala. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. W miejscu wypadku występują utrudnienia z przejazdem. Więcej zdjęć z miejsca zdarzenia znajdziecie tutaj.

Zderzenie dwóch pojazdów, uwięziona kobieta i interwencja śmigłowca LPR. Trwają poszukiwania kierowcy (zdjęcia)

fot. lubartow24.pl

PRZECZYTAJ

Skręcała w lewo na parking, zderzyła się motorowerzystą. Jedna osoba w szpitalu

19 komentarzy

 1. Co tacy ludzie muszą mieć w tych pustych cabanach.

  Nie słyszałem, żeby ktoś uciekł i nie poniósł konsekwencji – najgorsze możliwe rozwiązanie.

  I pomyśleć, że w kontekście wyborów czy to prezydenckich, czy parlamentarnych, bądź samorządowych – takie jednostki decydują w takim samym stopniu o przyszłości państwa co przeciętny człowiek…

  • Gdyby to było najgorsze rozwiązanie to nikt by tego nie robił, a robią wszyscy. Do jutra wytrzeźwieje, powie ze byl w szoku i dziękuję.

   • Dziwne jak wielu wciąż uważa, że tak to własnie działa – ucieknę, wytrzeźwieję, powiem że byłem w szoku i nic mi nie zrobią.
    Otóż w szoku to może będzie dopiero wtedy, kiedy się okaże że za ucieczkę z miejsca wypadku odpowiadać będzie tak, jakby był pijany (chociaż najczęściej i tak jest).

   • Złapali go po kilku godzinach w lesie, widziałem akcję

 2. Taka szlachta właśnie wybrała nam rząd hahaa

 3. Zapach regresu o poranku… zakładam, że dzieciak w pożyczonym od rodziców aucie – będzie bolało.
  Dziwne, że się ten Ford tak bardzo poskładał, a także to, że nie widać śladu bocznych poduszek i kurtyn w nim (uderzenie było od tyłu i z lewej, a więc powinny wystrzelić).

 4. Nafurany młody z koleżkami w Renacie starego.
  Przynajmniej nie był powolniakiem i z DCI zrobił szatana.

 5. Niech sprawdzą mieszkańców Kamionki czy nie ma gdzies na posesji rozbitego auta. Na 99 procent to jakiś pijany wieśniak z tego pseudo miasta.

 6. wieczny abstynent

  Proszę nie oczerniać kierowcy, że był pijany/a, co najwyżej samochód mógł jechać wężykiem i przekłamywać linie prostą

 7. Ciekawe po ilu pogłosach był kierujący.

 8. Lubartowiak jak kamionka była miastem to Lubartowa jeszcze nie było baranie

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport