Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zadzwonił na numer alarmowy i powiedział: „Zaraz zabiję żonę”

Chciał zrobić partnerce na złość, bo był zazdrosny. Zadzwonił więc na numer alarmowy i przekazał, że zaraz zabije żonę. Jak 49-latek wytrzeźwieje, odpowie za bezpodstawne wezwanie funkcjonariuszy policji.

„Zaraz zabiję żonę” – to część zgłoszenia jaką wczoraj otrzymał dyżurny tomaszowskiej policji od operatora numeru alarmowego. Jak się okazało autorem tych słów był 49-latek z gminy Rachanie. Wszystko wskazywało na to, że mężczyzna jest nietrzeźwy.

Mundurowi pojechali pod wskazany adres. Na miejscu ustalili, że pomiędzy domownikami doszło do niewielkiej sprzeczki, której przyczyną miała być zazdrość o partnerkę. 49-latek wzywając policję, chciał zrobić na złość kobiecie.

W konsekwencji po wytrzeźwieniu mężczyzna odpowie za bezpodstawne wezwanie funkcjonariuszy policji.

(fot. pixabay.com)

6 komentarzy

  1. Fafelek (okrągły)

    Nie wolno tak żartować ! Jak się obiecuje to obietnicy trzeba dotrzymać !

  2. Nie rozumiem ludzi, którzy na ten przykład, powzięli anty życiową decyzję, że się obwieszą, czy skądś tam skoczą na łeb, na szyję, a potem dzwonią i chwalą się…
    Postanowiłem, skaczę, wieszam się i… nie ma się czym chwalić.

  3. Czy osoby, które chcą popełnić samobójstwo też odpowiadają za bezpodstawne wezwanie policji?

  4. PiS- owski suweren jak nic.

  5. Dlaczego bezpodstawne wezwanie? Dobrze, że mąż uprzedził o tym, że zamierza zabić swoją żonę i że policja zdążyła go przed tym powstrzymać. Udało się uniknąć tragedii. A na miejscu żony wyprowadziłbym się jak najdalej od tego psychola. Następnym razem może nikogo nie uprzedzić o swoich zamiarach, ale od razu chwycić za nóż.

Z kraju

Sport