Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zablokowana po wypadku droga ekspresowa na trasie Warszawa – Lublin (zdjęcia)

W niedzielę po południu na drodze ekspresowej S17 pojazd dostawczy typu laweta uderzył w bariery energochłonne i przewrócił się. Obecnie droga w kierunku Lublina od strony Warszawy jest zablokowana.

18 komentarzy

 1. O masz i stać trzy godz ? NO nie jadę pod prąd ???

 2. Zygmunt z ulicy Zygmunta

  Całe szczęście że dzisiaj duży ruch słoikowa jest w kierunku przeciwnym, czyli na Warszawę.

 3. Wnioskują po codziennym doniesieniach,podróżowanie drogami ekspresowymi to strata czasu.

 4. ale korytarz ładny

 5. Niektorzy mieli dość czekania i zaczeli zawracac i jechac pod prąd. Ciekaww czy stojacy na węźle patrol policji ich przepuści czy wlepi mandat

 6. Jak laweta to na 100% wukraińcy. Teraz setkami dziennie ściągają używane samochody na tą ich enigmatyczną kontrofensywę. Będą na nich gonić ruskich aż pod Moskwę.

 7. Tyle służb interweniowało, ale zabrakło spychacza, który w okamgnieniu dałby radę udrożnić przejazd.

  • … dokładnie … ten komentarz w 100% podsumowuje całe zdarzenie . nie rozumiem tych procedur , zablokować na wiele godzin główną trasę bo jakiś laweciarz sam sobie zrobił kuku i uszkodził bariery , ale czy nie można było co widać na foto puścić aut chociaż jednym pasem ?

   • A może zamiast gadać ze laweciarz zrobił sobie kuku to może przeczytaj artykuł że były tam też dwie osoby poszkodowane mądry człowieku.. wypadki chodzą po ludziach to są rzeczy których się nie przewidzi… dobrze że wszyscy żyją…. I to nie Ukraina…

  • Raczej samochód zarejestrowany w PL bo na zdjęciu widać naklejkę rejestracyjną (nieczytelne nr) i kierunek pustej lawety na wschód nie pasuje.

 8. Funkcjonariusze mistrzami blokowania dróg.

Dodaj komentarz

Z kraju