690 680 960

Wypadek na ekspresówce. Laweciarz w ciężkim stanie po potrąceniu przez ciężarówkę (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na obwodnicy Lublina. Na miejscu groźnego wypadku pracują policjanci.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 15:40 na obwodnicy Lublina. Na wysokości miejscowości Pliszczyn, pomiędzy węzłami Rudnik a Tatary, samochód ciężarowy potrącił mężczyznę. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja i służba drogowa.

Jak wstępnie ustalono, kierowca lawety przyjechał, aby zabrać BMW, które uległo awarii. Podczas załadunku pojazdu, w niewyjaśnionych okolicznościach mężczyzna dostał się pomiędzy lawetę, a omijającą ją ciężarówkę. Został uderzony przez naczepę, a następnie wpadł na swój pojazd.

Jak nas poinformowano, mężczyzna doznał licznych bardzo poważnych obrażeń ciała w tym wielu złamań. W ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu na jezdni w kierunku Świdnika.


(fot. lublin112.pl.)

47 komentarzy

  1. „Laweciarz „ … w następnym artykule też napiszcie „laweciarz „ nie żyje .
    Szacunek dla ludzi w tytule godny naśladowania …

  2. Jeśli to ukraiński kierowca to tyle w temacie. Oni powinni mieć zakaz wjazdu bez doszkalania i surowym egzaminem w UE.

  3. CIEKAWE CZY KTOŚ SIĘ ZAINTERESOWAŁ ZE TA LAWETA Z TYM BMW JEST PRZEŁADOWANA ŁADOWNOŚĆ TEJ LAWETY TO RAPTEM 1000KG W DOWODZIE WPISANE ZE MA 1600KG A BMW WAZY 2300KG NIECH KTOŚ SIĘ ZACZNIE INTERESOWAĆ TYMI LAWETAMI DO 3.5T ŁADUJĄ ILE I CO TYLKO WLEZIE

    • A jakie to ma znaczenie? Nie zgina z powodu przeładownia lawety tylko dlatego, że kierowca tira się zagapił i jechał za blisko. Sam mijałem w sobotę tą lawetę i operatora lawety. Widać go było z daleka. Jechałem osobówką, tir ma lepsza widoczność.
      Współczuje rodzinie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!