690 680 960

Wyjeżdżała ze szpitala, po chwili z powrotem do niego trafiła. Zderzyła się z audi (zdjęcia)

Po zderzeniu opla z audi występują utrudnienia w ruchu na Al. Racławickich w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci. Dwa pasy jezdni są zablokowane.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 15:50 na Al. Racławickich w Lublinie. Na wysokości szpitala wojskowego zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i opel. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca oplem kobieta wyjeżdżała z terenu szpitala. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy audi, który poruszał się w stronę al. Sikorskiego. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z opla przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Pasy jezdni w stronę al. Kraśnickiej są całkowicie zablokowane.

(fot. lublin112, nadesłane – Adam)

9 komentarzy

 1. prawo jazdy za jajka

  Widocznie przed wyjściem ze szpitala nikt pani wzroku nie zbadał ¯\_(ツ)_/¯

 2. Daleko nie miała,a może chciała się dołączyć do protestu ?

 3. Tak mnie się wydaje, że Ci Panowie z drogówki są jakby trochę otyli??? Czy nie???

  • A jacy mają być, skoro większość dnia na czterech literach w ciepełku się siedzi…

 4. „analfabeto” mnie się wydaje że super zajefajnie się nazywasz. Nie ważna postura a charakter i to co ma pod czapką. Ty zazdrościsz jego umiejętności i wiedzy i dlatego jesteś podłym du..iem.

  • Nie jedz tyle bo na materiał na mundur i kamizelkę nie styknie no i auto dużo więcej pali, a to wszystko z kasy podatników !!!

 5. Tam powinna częściej pokazywać się policja. Wyjazd ze szpitala jest z nakazem w prawo w stronę ronda a wielu jest takich co skręcają w stronę centrum. Tak samo wjazd na Spadochroniarzy przy nowym bloku z Racławickich jest ciągła linia a są tacy co blokują pas i skręcają. Jak również wyjazd z tej uliczki .Nakaz skrętu w lewo bo ciągła linia a też są talenty co udają że nie widzą linii ciągłej i skręcają w stronę ronda .Policjo pieniądze leżą tam na ulicy. I to jakie łatwe.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie