Tak wygląda nowy „dom” Jarosława S. ps. „Masa”. Znajduje się w naszym regionie

Jarosław S., najsłynniejszy świadek koronny w Polsce, przebywa w jednym z zakładów karnych w naszym regionie. Jest to najnowocześniejszy tego typu obiekt w kraju.

29 komentarzy

 1. Mam nadzieję, że przyszli pensjonariusze z programu cela + zakwaterowanie znajdą w przybytkach o niższym standardzie a zatrudnienie u kontrahenta z kamieniołomem.

  • Rąsia Rąsia Rąsia dziękuję Panu

   Kamieniołom. „Ha Ha Ha” Za dużo się naoglądało filmów „made in USA”. Oni mają tam nawet mają pełnowymiarowe boisko do siatkówki. Mają również wiele programów resocjalizacyjnych np. Program z zakresu integracji rodzin „Uśmiechnij się”, albo Program z zakresu przeciwdziałania pro kryminalnym postawom „Bajki od Serca” źródło: https://www.sw.gov.pl/strona/opis-zaklad-karny-w-opolu-lubelskim
   Tak więc „Żyć nie umierać”.

   • No właśnie u nas na zakładzie pracuje ośmiu z Opola. „Rowerzyści”, alimenciarze, no i chłopaki z Puław (doczytajcie sobie za co mogą siedzieć Puławiaki). Bardzo sobie chwalą warunki odsiadki, szczególnie recydywa co siedziała w innych zakładach. Ci co pakują na siłowni mają specjalną dietę, podobnie młodociani czy mniejszości religijne. Przydałaby się jeszcze sauna z masażem.

 2. czy można prosić o zdjęcia wystroju wnętrza?

  • Zabojcy i gwalciciele smieszne skad wy to wiecie? Zlodzieje z lublina siedza i skoki z lubartowskiej z majtkami, ostry zaklad to jest w chelmie albo czarnem h wievie droga redakcjo i piszecie glupoty no za glowe to tam moze jest 15max

   • Z danych przekazanych przez zakład karny wynika co innego. Mianowicie 122 skazanych, którzy przebywają w Opolu Lubelskim, odbywa karę za zabójstwa i przestępstwa przeciwko wolności seksualnej.

    Red.

 3. Droga redakcjo! Droga 747 nie jest drogą krajową.

 4. Trzymaj zwieracz panie masa…

 5. Zakład karny ten co trzeba, Jarosław nie ten co trzeba… 😉

 6. Może nie jest to projekt architektoniczny na skale światową, ale czy ktos moze mi wytlumaczyc po jasna cholere tworzyc takie zaklady karne. Przeciez to domy zwyrodnialcow. Wystarczylaby zupelnie prosta konstrukcja, bez zadnych promenad, czy przeszklonych pomieszczen. A np. taki kompleks z powodzeniem zdalby rolę szkoly. I wtedy można się chwalić, ze mamy piekna placówkę oświatową, a nie penitencjarna.

  • Jasny Gwint !!!

   Zacznij myśleć Realisto – obecnie będący u żłoba biorą pod uwagę to, że i oni mogą popaść w niełaskę prawa, które sami stworzyli, więc właśnie z myślą o sobie zlecili budowę owej rezydencji.

 7. Został aresztowany za wyłudzenie prawie 700 tysięcy złotych…śmieszne. W poprzednim jego życiu podejrzewam taka suma to były drobne. No cóż, jak widać za coś w końcu trzeba odpowiedzieć.

 8. Dla zwyrodnialców i gwałcicieli tylko kawałek ziemi i nic ponadto. Zrobić im więzienie takie jak Żydki Palestyńczykom…

 9. Wiklinowy Nocnik

  myslalem, ze Kaczynski

 10. Ciekawe czy „masa” to masa? Takie tam głupotki wypisywane …

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja