690 680 960

Tragiczny wypadek na obwodnicy Puław. Trasa jest całkowicie zablokowana (zdjęcia)

Nie udało się uratować życia kierowcy audi, który brał udział w wypadku na obwodnicy Puław. Na miejscu pracują policjanci, trasa jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 21:30 w miejscowości Kajetanów w powiecie puławskim. Na drodze ekspresowej S12 Puławy – Radom zderzyły się dwa samochody: osobowy i dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, w wyniku zderzenia pojazd dostawczy przewrócił się na bok. W wypadku zginęła jedna osoba. Życia kierowcy audi nie udało się uratować. Zmarł on w wyniku doznanych obrażeń ciała.

Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności, a przede wszystkim przyczyny tego zdarzenia. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Pojazdy kierowane są objazdami przez Bronowice, Górę Puławską, oraz Klikawę. Utrudnienia mają potrwać kilka godzin.

(fot. lublin112.pl)

22 komentarze

 1. Moze pękła guma

  • Sądząc po stanie ogumienia niektórych gratów, to dziwne, że pękła tylko jedna i dlaczego dopiero teraz.

  • Ale prymityw!!!
   Pewnie elektorat lepszej zmiany

  • Awaria pojazdu, jest marginalną przyczyną wypadków. Nie dam sobie ręki uciąć, ale to chyba coś koło 0,4% przyczyny wszystkich wypadków.

 2. Ten odcinek drogi jest zabójczy. Dalej jako ekspresówka pomimo tylko 2 pasów na mijanego , kierowcy wiedza o braku możliwości kontroli od mostu do świateł w anielinie i na tym 10 km odcinku dzieje się Meksyk. Już ile ludzi tam straciło zdrowie i zycie

  • No bo przecież trzeba przetestować swoje 30 letnie ałdi i beemwu ściągniętre z alemani przez szwagra.

  • Niekonsekwencja. To nie „Ten odcinek drogi jest zabójczy”, lecz powinieneś napisać: „Kierujący na tym odcinku są zabójcami.” To nie droga jest winna, lecz zachowanie kierujących.

  • Co się uczepiliscie, że ekspresówka ale z jednym pasem… Już na prawo jazdy o tym uczą, że są takie drogi, więc jak może to być dla kogoś zaskoczeniem?

 3. Wieśniaku,to wina ludzi a nie odcinka.

  • Dokładnie !! Ale ‚chłop’ musi mieć ‚Pana z batem’ nad sobą bo inaczej rozumu zero. I właśnie prze takich …… są wszelakie ograniczenia i zakazy.

 4. Tylko fotoradar odcinkowy może uratować tam wiele istnień.

  • Cieee chorobaaaa !!!

   Wiele istnień może uratować też samo myślenie o tym co się robi za kierownicą, ale jak myśleć nie ma komu…
   Grabarze to też ludzie, trzeba dać im szanse na godziwe życie…

 5. winny któryś z kierowców. asfalt, światła, pasy nie zabijają a to ludzie głupotą własną zabijają innych !!!!

  • Ale przyznasz że dzięki barierom idiotoodpornym, nie wyrąbano(autami) wiele przydrożnych drzew i ocalało sporo rolników pracujących na przydrożnych polach, a dzięki dobrym, mocnym ogrodzeniom posesji, wielu męczenników motoryzacji nie wjechało ludziom do sypiali, czy wręcz do obór 😆

 6. 1. Jeden z tych (najczęściej w starych aŁdi czy BMU) którzy myślą, że lewy pas należy do nich. A to czy to pas w naszym kierunku, czy przeciwnym – to już mniejsza o to.
  2. Dziwne, że jeszcze nikt nie przypomniał tzw. zasady ruchu prawostronnego obowiązującego w całej kontynentalnej Europie. Gdy dziadek w mieście przejedzie 2 światła lewym pasem, to afera na artykuł i 50 postów na godzinę. Ale gdy jazda lewą stroną drogi jest przyczyną wypadku śmiertelnego, to nawet nikt się o tym nie zająknie.
  Obrzydliwi hipokryci z Was.

  • 3. Warto jeszcze wspomnieć, o obowiązku jazdy możliwie blisko prawej krawędzi jezdni. Dziwne, że pojawia się on tylko w odniesieniu do rowerzystów. Gdyby kierujący aŁdi zastosował się do tego nakazu, to do wypadku by nie doszło.

  • 1. Jak dziadek z nosem na szybie zjeżdża na lewy al. Kraśnickiej przy Głębokiej i ciągnie nim 40 km/h aż do Kauflandu (dawniej Tesco) to uważam, że jest to taka sama afera, jak zaiwanianie ponad przepisy.
   Nasza dzielna milicja obywatelska winna też czasem powystawiać mandaty za jazdę z prędkością utrudniającą ruch innym. Jeszcze pal licho dziadka z lewego pasa na Kraśnickiej. Ale za (coraz popularniejszą) jazdę 60-70 w niezabudowanym w piękną pogodę to powinni dodatkowo kijem po zadzie tłuc przed wypisaniem mandatu (tym bardziej, że takie pacany jeżdżą jak na tempomacie – 70 poza zabudowanym, wjedzie do zabudowanego i o kilometr na godzinę nie zwalnia).
   2. Na jednojezdniowej ekspresówce wolno jechać 100 km/h.
   3. Na temat dokładnych przyczyn wypadku jeszcze nic nie napisano, a ty (i cała masa internetowych napinaczy) już wiesz, że to kierujący Audi jest sprawcą, o drugim uczestniku zdarzenia nie pamiętasz. To coś na amnezję – wczoraj jechałem sobie spokojnie obwodnicą, po mojemu (+10 czyli 130km/h na tempomacie). Zgadnij co mnie wyprzedziło (i to pędząc tak przynajmniej 35-40km/h szybciej niż ja)? Nie, nie Audi, nie BMW, nie rep w Śkodzie… Mercedes Sprinter (ten poprzedniej generacji W906, czyli w miarę nowy).

   • „1. Jak dziadek z nosem na szybie zjeżdża na lewy al. Kraśnickiej przy Głębokiej i ciągnie nim 40 km/h aż do Kauflandu (dawniej Tesco) to uważam, że jest to taka sama afera, jak zaiwanianie ponad przepisy.”

    – jeżeli dziadek nawet przez całe życie będzie jeździł lewym pasem 40km/h, to można go nazywać „ofermą”, ale od takiej jazdy ludzie na drogach nie giną.

   • Jak to nie wiadomo co się stało.
    Kierujący aŁdi był wyprzedzany nieprawidłowo przez rowerzystę. Rowerzysta nie zachował odstępu i podczas wyprzedzania z prawej strony, doprowadził do kontaktu pomiędzy rowerem a aŁdi, w wyniku czego aŁdi zostało zepchnięte na przeciwny pas ruchu.

 7. moim zdaniem kierowcy, którzy nie znają obwodnicy Puław myślą, że za nowym mostem jadąc w kierunku Radomia jest nadal droga dwujezdniowa i dlatego walą często na czołówkę.

 8. Panie Franiu jak się nie zna ustaleń policji to może lepiej nie komentuj i uszanuj rozpacz rodziny chlopaka, który został zabity przez człowieka z promilami we krwi

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas