Wtorek, 20 lutego 202420/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tajemnicze zniknięcie portiera z zakładu pracy w Lublinie. Trwają poszukiwania mężczyzny AKTUALIZACJA

Mężczyzna zniknął w trakcie pracy. Sprawdzenie budynku, jak też okolicznych terenów nie przyniosło skutku. Do tej pory 69-latek się nie odnalazł, trwają jego poszukiwania.

30 komentarzy

 1. jest tam trochę kamer w okolicy, ale lepiej wysłać notatkę do mediów niż je przejrzeć i dowiedzieć się o której/w jakim kierunki się oddalił. później poszukać innych kamer, może wsiadł do taksówki lub autobusu. ale po co? lepiej poprosić wszystkich dookoła, żeby wykonywali ich robotę, a oni sobie posiedzą…

 2. Z jednej strony zawsze to jakaś kasa dla emeryta, tym bardziej jeśli tam nie ma nic do pilnowania i to tylko portier, ale zatrudnianie emerytów i rencistów do ochrony to proszenie się o problemy

  • Najłatwiej jest siedzieć i oceniać nie znając człowieka.. ile emerytów siedzi w domu i szuka sobie zajęcia??? Zajmij się sobą człowieku, karma wraca. Nigdy nie wiesz co Ciebie czy twoja rodzinę spotka. Trochę wyrozumiałości i współczucia.

   • a powiedz gdzie on ocenił człowieka? bo ja widzę opis bardzo chorego systemu. gdzie jest w nim miejsce na wyrozumiałość?
    mamy być wyrozumiali, bo emeryci przymierają głodem i są skłonni iść do „ochrony” za kilka złotych na godzinę, a pracodawcy to w żaden sposób nie przeszkadza – a wręcz się cieszy, bo ZUSu płacić nie trzeba na umowie o dzieło. powiedz do cholery w której z tych kwestii chciałbyś się wykazać wyrozumiałością, by chronić swoją rodzinę przed złą karmą? co za przygłup…

  • taki ochroniarz to nawet nie jest licencjonowany pracownik ochrony z jakimiś uprawnieniami, tylko zwykły portier w uniformie z napisem „ochrona”. jedyne co może zrobić w sytuacji awaryjnej, to zadzwonić po policję.
   takie osoby nie przechodzą zwykle żadnych kursów, nie mogą posiadać kajdanek czy broni – co najwyżej gaz do obrony samego siebie…

 3. Tak się kończy zatrudnianie dziadków.
  69 i jeszcze go jako „ochronę” zatrudnili.
  W niektórych zawodach 65 to górna granica, tylko patrzeć jak 80 latków będą zatrudniać.
  Chory kraj .

  • Nazywanie ich „ochroniarzami” to nieporozumienie, bo nie byliby w stanie ochronić nawet sami siebie przez agresywnym psem średniej wielkości. To są nocni stróże, a nimi mogą być nawet dziadki.

  • Leszekmalyorzeszek

   Chory kraj.. bo zamiast wypoczywać pod palmami poszedł do pracy zarabiać na chleb…

   • Się zdziwisz jacy oni biedni.
    Co drugi działeczka, w swoich domkach dachy zmieniają.
    Do pracy kilka zupek chińskich i za dobę wpada mu przeszło dwie stówy.
    Siedem służb w miesiącu, a i większość tych biednych jest na rentach.

  • A co taki dziadek za tę minimalną emeryturę może sobie kupić jak opłaci czynsz, media i lekarstwa
   Trutkę na szczury – bo na godne życie to raczej już nie wystarcza w tym państwie mlekiem i miodem płynący ?
   Na niewiele więcej może sobie pozwolić młody człowiek który skończył szkołę i zarabia minimalną stawkę, o swoim mieszkaniu to może sobie tylko pomarzyć a podobno emigranci zarobków wracają bo jest tak dobrze.
   Propaganda sukcesu na wymioty się zbiera jak się przypomni.

  • Jaj wygra czaskowski to do 70 lat będziemy tyrać.

  • Ktoś musi robić na 500+

 4. To pracowity człowiek, akurat znam go, dorabia na emeryturze, bo żaden z młodszych nie chciał tego stanowiska (praca w weekendy, niedzielę, niestety młodsi wtedy się bawią lub są z rodzinami), ludzie proszę jeśli nie znacie człowieka, to nie oceniajcie, przez ostatnie lata leczył się na kilka chorób, ale pracował. Miejmy nadzieję że znajdzie się, oby żył jeszcze, naprawdę zacny człowiek, podejmował się zawsze prac, których inni nie chcieli…, musiało coś się stać, lub coś z jego zdrowiem.

  • no następny… co wy macie z tym ocenianiem? kto tego człowieka ocenił? w którym komentarzu?

 5. Wg mnie to porwanie przez UFO.

 6. pisza ze byl portierem nie ochroniarzem to chyba roznica jest ………………….

 7. Leniwe socjale, wy byście oczywiście lezeli i czekali na swoje „plusy” za pieniądze tych, którzy na was pracują.

 8. Większość z Was napisało, że żyjemy w chorym kraju. Zgadzam się z Wami! Tylko dlaczego w takiej sytuacji w drugiej turze wyborów mamy PO i PIS? Chcecie zmian? Mieliście szansę już coś zmienić.

 9. Edek z krainy kredek

  Pis już dużo zmieniło i to w kierunku poprawy życia właśnie najbiedniejszych. Sprawdź jak wygląda pomóc socjalna w innych krajach zanim skrytykujesz i dlaczego Polacy tak uciekali za granicę…po życie na lepszym poziomie korzystając oprócz pracy za najniższą krajowa i z zasilkow.

  • Uciekli na zachód także dlatego, że tam mogą wykonywać prace gorszego sortu, a mimo to otrzymywać za nie większe wynagrodzenie, niż u nas za podobną robotę. Poza tym to co oszczędzą na emigracji, w Polsce będzie znaczyło więcej po ich ewentualnym powrocie. PiS coś zmieniło na lepsze? Zamiast umożliwić ludziom normalne funkcjonowanie w systemie – usprawnić system podatkowy, służbę zdrowia, edukację, ułatwić i przyspieszyć procesy sądowe, zapewnić bezpieczeństwo ze strony organów policji – władza wychowała sobie wyborców uzależnionych od pomocy państwa. Zamiast umożliwić ludziom możliwie samodzielne radzenie z wyzwaniami codzienności, dało im łaskawy zasiłek na to i na tamto, a może jeszcze dadzą i na tamto tamto, jeżeli na nich zagłosujesz. To nie jest poprawa życia, bo poprzez takie rozdawnictwo koszty życia wzrosły niebagatelnie, a obywatel zamiast mieć łatwiej, jest przyzwyczajony, że „państwa da”, „państwo pomoże”.

   • PiS coś zmieniło na lepsze? A co robi? Za poprzednich rządów miałeś lepiej? Pozwolili ludziom wyjechać, dlatego u nas brakuje rąk do pracy i fachowców. PIS daje to krzyczycie, że rozdawnictwo.

    • Edku poprzednie rządy to było PO. Czyli to samo co teraz. PIS daje patolom i zabiera normalnie funkcjonującym. Każdy co pracuje robi na socjal dla lenia. Inflacja jedna z najwyższych w Europie. Socjal jest w większości krajów europejskich ale ta większość jest dużo bogatsza od nas. Ok niech i u nas będzie socjal ale tylko dla tych co wykazują dochód w rodzinie.

 10. Wypowiedzi nie na temat. Qwa, fachowcy od wszystkiego.
  Zaginął człowiek i go szukają – chyba przekaz prosty? Kamerki na pewno przeglądają , a nic nie stoi na przeszkodzie,aby szukać równolegle innymi kanałami.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo