Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Sprzed sklepu Biedronka skradziono psa. Trwają poszukiwania zwierzęcia (foto) AKTUALIZACJA

Weszła do marketu pozostawiając pupila przed sklepem. W tym czasie do zwierzęcia podeszły dwie osoby – kobieta z dziewczynką, odwiązały smycz, a następnie zabrały psa do samochodu i odjechały.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem przy ul. Bursztynowej w Lublinie. Jedna z mieszkanek miasta spacerując z psem udała się na zakupy do zlokalizowanego w pobliżu ul. Filaretów sklepu Biedronka. Pozostawiła pupila na zewnątrz, a kiedy wyszła, zwierzęcia już nie było.

Okazało się, że pies został skradziony. Na zapisach z kamer monitoringu widać, jak około godziny 18 do zwierzęcia podchodzą dwie osoby – kobieta z dziewczynką, odwiązują zwierzę a następnie zabierają go do samochodu i odjeżdżają.

Jak wyjaśnia właścicielka psa, jest on rasy Shih tzu i wabi się „Pysia”. O wszystkim poinformowana została policja. Sprawą zajmuje się VII Komisariat Policji w Lublinie. Kobieta apeluje o kontakt do wszystkich, którzy byli świadkami zdarzenia lub też mają wiedzę, kto może stać za kradzieżą zwierzęcia.

AKTUALIZACJA 18.02.2024 16:22
Pies został odzyskany. Jak nam przekazano, osoba, która zabrała zwierzę twierdziła, iż uważała, że ktoś je porzucił.

68 komentarzy

 1. Zdjęcia złodziejek powinny być już dawno dostępne.

  • I bardzo mądrej odpowiedzialnej właścicielki. Albo zakupy, albo spacer z psem.

  • Przepisy, które weszły w życie w kwietniu 2021 roku zabraniają pozostawiania psa w miejscu publicznym bez opieki: panie, które zabezpieczyły zwierzę powinny zadzwonić na 112 i poczekać aż policja wlepi 500 zł mandatu tępakowi mieniącemu się właścicielem psa.

 2. Afera o pchlarza masakra.

 3. Dobrze ze podali imię zwierzęcia bo nowi właściciele by wymyślili nowe. A tak mają na gotowe reagujacego na imię pysia psa

 4. Miasto inspiracji…😂

 5. Wyjątkowo głupi złodzieje, bo wokół każdej Biedronki są kamery.

 6. „Pies został odzyskany. Jak nam przekazano, osoba, która zabrała zwierzę twierdziła, iż uważała, że ktoś je porzucił.”
  I to jest bardzo dobre wytłumaczenie! Znacznie lepsze, niż pójście na zakupy, przywiązując psa, bo czasu mało…
  No bo załóżmy, że ktoś chce się pozbyć zwierzęcia i zamiast wieźć do lasu, przywiązuje pod sklepem. Nie reagować? Dlaczego?

 7. Właścicielka Shih tzu Pysi POwinna za przechowanie i zwrócenie przeznaczyć nagrodę w kwocie około 500zł, tzw znaleźnego, gdyż takiej rasy psiaki chodzą około 5 tys. zł.

 8. W myśl nowej rzeczywistości pies kot, chomik powinien wejść do sklepu z właścicielem!
  W sklepie powinny być specjalne wózki do tego żeby móc tam także komfortowo umieścić pupila.
  W myśl nowych przepisów, które niebawem wejdą w życie osoba z obsługi sklepu będzie oddelegowana do częstowania pupuli smakołykami.
  Co więcej niedługo człowiek bez psa na dwór nie będzie mógł wyjść, co już też miało miejsce …

  Dobrze, że wszyscy komentujący najmądrzejsci, najgrzeczniejsi, a psy koty i inne są najważniejsze !

 9. Najwżniejsze, że piesek się znalazł i wszystko dobrze się skończyło. Tylko niepotrzebne te obraźliwe komentarze.
  Pieska skradziono i osoby te powinny ponieść konsekwencje.

 10. Kary dla tych co idą na zakupy, a psa przywiązują przed sklepem! Szkoda mi tych zwierzat, albo na mrozie albo w upale na słońcu przywiazują! To jest zabronione! Mój pies nie czeka pod sklepem, albo idę z psem na spacer, albo na zakupy!

Dodaj komentarz

Z kraju