690 680 960

Sieczkarnia do kukurydzy wciągnęła mężczyźnie rękę. Nie udało się jej uratować

W poniedziałek w Wilkołazie doszło do poważnego wypadku podczas prac w jednym z gospodarstw. Sieczkarnia do kukurydzy wciągnęła mężczyźnie rękę.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Wilkołazie w powiecie kraśnickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na terenie jednego z gospodarstw.

Interweniujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że 66-letni mężczyzna obsługiwał sieczkarnię do kukurydzy. Podczas pracy ruchomy element maszyny zaczepił o odzież poszkodowanego, co spowodowało wciągnięcie ręki mężczyzny i jej amputację. Poszkodowany 66-latek trafił natychmiast do szpitala w Kraśniku, niestety nie udało się uratować ręki mężczyzny. 

Policjanci apelują o ostrożność podczas prac gospodarczych. Coraz częściej dochodzi do wypadków podczas obsługi maszyn rolniczych. Awarie, samodzielne, nieprawidłowe naprawy zmniejszające bezpieczeństwo obsługi, obsługa w stanie nietrzeźwości, brak ostrożności to najczęstsze przyczyny wypadków.

(fot. Policja Kraśnik)

4 komentarze

  1. Czytając tytuł zacząłem obawiać się o los sieczkarni – dobrze, że treść artykułu.wyjaśniła wszystko…

  2. Szkoda, że nie udało się uratować sieczkarni…

  3. Patrząc na to kino na zdjęciu to w sumie nie ma co się dziwić że coś się stało niedobrego .. niech się chłop cieszy że go całego nie lyknelo wraz z rodziną bo to czym oni pracowali jest karygodne i tak właśnie się stalo

  4. To musiał być niewyobrażalny ból.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas