Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rusza przebudowa kolejnej ulicy w Lublinie. Ulica Garbarska połączy się z Drogą Męczenników Majdanka

Wycięto już drzewa, powstało tymczasowe oznakowanie a niebawem zaczną się utrudnienia dla kierowców. Rozpoczyna się kolejna przebudowa ulic na terenie Lublina. Prace potrwają do końca roku.

22 komentarze

 1. Sorry . Ale dla kogo to wszystko. Dla kolejnego spowolnienia ruchu.

 2. „Przedłużenie ulicy Garbarskiej ma usprawnić komunikację z dzielnicą Kośminek” dobry żart. PGE ma tam siedzibę i dla tego jest budowa drogi. Prywatna droga za publiczne pieniądze 😉 Na chodniki, wyremontowanie dróg na dzielnicy Kośminku nie ma ale na drogę jest. Urząd na to nie ma kasy a na drogę ma bo unia daje ktoś musi zarobić. Wieczorem przynajmniej wyścigi będą od D.M.M do Garbarskiej prosta droga 😉

 3. A jeśli nawet ma siedzibę PGE to nie za twoje buduje….nic nie robie źle,jak już coś buduje to teź źle…nie do godzi temu naszemu społeczeństwu…!!..

 4. UM nie wspomina że za 100m będą też światła na skrzyżowaniu ze startową!!!

 5. Budują autostrady przez meliny zamiast wyremontować ulice w centrum – np. Al. Racławickie !

 6. Jak by to powiedział wieczny pirat AAAAARRRRRR!!!!!!

 7. A Garbarska nie jest za wąska od fabryki cykorii ?

 8. Szkoda gadać.Idą /dobre zmiany/podobne jak na Kunickiego,Łęczyńskiej i innych ulicach.Korki na D.M.M. były rzadkością teraz będą normą podobnie jak w innych dzielnicach.Czym myślą ludzie fundujący nam takie/dobre zmiany/chyba sami nie wiedzą.Jedno jest pewne nie mają pojęcia o tym co robią.

  • Dobre zmiany nadejdą z chwilą pozbycia się z ratusza wiernych piesków z PO oraz obecnego prezydenta Koziego Grodu wraz z jego sitwą. Obsada decyzyjnych stanowisk opierała się na kumoterstwie a nie kompetencjach, więc się nie dziw, że pojęcia nie mają.

 9. „Zmieni się również organizacja ruchu na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z ulicą Lotniczą. Kierowcy jadący od strony Świdnika na wprost pojadą tylko lewym pasem. Prawy będzie służył tylko do skrętu w ulicę Lotniczą.”
  Swietny pomysl….. korki beda az pod GALE!!!!!

  • Teraz wystarczy że stoi L-ka do skrętu w Lotniczą i już są korki. Zmiana prawego pasa na wjazd tylko w Lotniczą spowoduje olbrzymie trudności, chyba że zmienią światła w ten sposób aby zielone z Majdanka do centrum było dłużej niż w przeciwnym kierunku.

  • Skręt w prawo to mały pikuś nigdy nie było tu z tym problemu.Problemem był skręt w lewo.Teraz wygląda że nie będzie wcale możliwości skrętu w lewo.To jest dobre/Startowa zostanie zrównana z wyjazdem z parkingu ze znajdującej się naprzeciwko stacji paliw/ chyba palcem na mapie odwrotnie to już szybciej.

 10. a kiedy w koncu bedzie zrobione przedłużenie ul. Hieronima Dekutowskiego w kierunku Wyzwolenia??

Z kraju