690 680 960

Przesadził z prędkością, zakończył jazdę dachując w rowie (foto)

Wstępnie ustalono, że niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków było przyczyną dachowania na jednej z dróg w powiecie kraśnickim. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 12:20 w miejscowości Dzierzkowice – Zastawie w powiecie kraśnickim. Na drodze powiatowej nr 2701 Dzierzkowice – Ludmiłówka dachował pojazd osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG w Kraśniku i OSP w Dzierzkowicach, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi 20-letni mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto wpadło w poślizg, zjechało do rowu po czym przewróciło się na dach.

Kierowca nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Wstępnie przyjęto, iż 20-latek nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

(fot. nadesłane)

24 komentarze

  1. 20 lat, jeszcze wiele lekcji przed nim.

  2. Zaczęło się. Nowa nawierzchnia to i kusi do zapieprzania – tyle, że z reguły ten typ kierowcy to najwyżej mistrz prostej. A na odcinku między Ludmiłówką a Dzierzkowicami jest kilka ciekawych zakrętów, z których można wylecieć. Setki razy tamtędy jeździłem. W swoim życiu pomagałem kilka razy ludziom, którzy powypadali tam z drogi.

  3. Co tam nowa droga to trzeba dać w gaźnik ile fabryka dała tam wolno nie jechali. Grunt ze wyszli calo z tego

Kursy walut

  • USD 4.4325zł 1.12%
  • GBP 5.3212zł 0.85%
  • EUR 4.7476zł 0.6%
  • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas