Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Powiedziała, żeby skręcał. Zderzył się z volkswagenem i BMW (nagranie z monitoringu)

Uległ słowom pasażerki i nie upewnił się, czy manewr który poleciła mu wykonać będzie bezpieczny. Zderzył się z dwoma pojazdami.

24 komentarze

 1. Nie wierz nigdy kobiecie. Dobrą radę ci dam

 2. a mógł ją w kuchni zostawić ….

 3. Za tak arogancki i bezmózgi manewr to PJ do szuflady !

 4. sygnalizacja swietlna

  Masz panie nauczkę. Niech baba za ciebie nie myśli bo nie nadaje się do tego…

 5. Powinien oddać prawo jazdy

 6. tak z moich codziennych obserwacji, a dużo jeżdżę

  Jest pewien typ kierowców, którzy powinni prawie wcale nie jeździć: to ludzie zachowujący się jak ten z filmu; osoby niezdecydowane; takie, które nigdzie się nie śpieszą tylko wyjechały na spacer i kobiety wożące dzieci do szkoły. Tego typu kierowcy nie potrafią ruszyć kiedy zapali się zielone, a jeśli się pali zielone to hamują jak gdyby czekały na czerwone. Gdy trzeba wjechać na skrzyżowanie bez świateł, czekają na dużą przerwę między samochodami (a dałoby radę wjechać i jeszcze cofnąć). Jadą prawym pasem jeden za drugim, a lewy pas jest kompletnie pusty.

 7. Ponoć kierowca był młody i niezbyt doświadczony, a z relacji wynika że BMW nie utrzymało bezpiecznego dystansu. Każdemu się zdarzają wypadki, a przecież najważniejsze że każdy jest cały.

 8. Jak chcesz zrobić kolizję to i BMW się znajdzie.

 9. A kto szanowna redakcje informuje o takich szczegolach zdarzenia, uczestnicy, czy moze wasz reporter byl przypadkiem na miejscu?

  • Jeżeli ma Pan/Pani pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez Facebooka/maila.

   • Zastanawia mnie forma rozliczenia za informacje o zdarzeniach z pierwszej reki, ktore jak redakcja zapewne napisze sa przesylane dobrowolnie i do tego anonimowo.

    • Szanowny kolego J. wysyłałam filmik opublikowany przez redakcję i było to 100% z własnej woli i anonimowe 🙂

    • Informacje pochodzą od czytelników i są dobrowolne. Codziennie otrzymujemy ich kilkadziesiąt, jeżeli się dzieje coś nagłego nawet ponad 100. A jak pan jest taki ciekawy to zapraszamy do redakcji :).

    • Co za typ ahahahaha wgraj se Janosika też będziesz wiedział gdzie są wypadki. W dobie telefonów Facebooka i maila gość zadaje pytania skąd wiedza hahahaha załóż se Facebooka to ci od wiedzy łeb spuchnie. Albo żeś emeryt albo nie wiem

  • a co ? żona/dziewczyna się dowiedziała że się koleżankę wiozło ? 😉

 10. Kierowca, który słucha baby… to *** nie kierowca 😀