Ponad miesiąc szukali 26-latka z Lublina. Jego ciało znaleziono w lesie koło Lubartowa

Wczoraj w lesie koło Lubartowa znaleziono zwłoki mężczyzny. Jak się okazało, to poszukiwany od ponad miesiąca mieszkaniec Lublina.

Zakończyły się trwające ponad miesiąc poszukiwania zamieszkałego w Lublinie 26-letniego Kazimierza. Mężczyzna w dniach 21-22 października opuścił mieszkanie przy ul. Lubomelskiej, nie informując dokąd się udaje. Ustalono jedynie, że planował on survivalowy wyjazd w góry, prawdopodobnie w rejon Bieszczad. Tym tropem się również kierowano, zwłaszcza że zaginiony zabrał ze sobą namiot, śpiwór, plecak turystyczny oraz rower górski.

Oprócz policjantów z naszego regionu o zaginięciu 26-latka powiadomieni zostali również funkcjonariusze z województwa podkarpackiego. Akcja poszukiwawcza prowadzona była pod presją czasu, gdyż mężczyzna musiał przyjmować leki i być pod opieką lekarza. Pomimo upływu czasu nie udało się natrafić na żaden ślad po zaginionym.

Niestety poszukiwania zakończyły się tragicznie. W sobotę ciało mężczyzny zostało odnalezione w Lasach Kozłowieckich w powiecie lubartowskim. Wstępne oględziny wykazały, że do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności i przyczyny śmierci 26-latka.

(fot. archiwum/RDLP)

Zobacz również

21 komentarzy

 1. Schorowany i się wybiera na survival,w Bieszczady coś tu nie tak

 2. Rafał wiesz co mu było skoro się wypowiadasz?

 3. Wnioskuje, ze jestes specjalista d/s depresji

 4. Może rowerem chciał dojechać? Choć to trochę daleko, trzeba ostrym tempem liczyć minimum 3-4 dni.

 5. Myślę że to była zwykła ściema, a plan miał inny, to jest tak jak się nie ma wsparcia , gdy zostaje się z problemami sam , nikt nie potrafi pomóc , problem narasta a skutki jak w informacji.

  • w dzisiejszych czasach trzeba być „twardym a nie mientkim” żeby przetrwać w zwykłym życiu a survival w lesie ze śpiworem, namiotem, termosem, zapałkami itp to przyjemne hobby…

  • Łatwo oceniać, a dla rodziny to i tak tragedia i trauma do końca życia. Wspieranie osób chorych czy zaburzonych to bardzo trudne zadanie i wbrew pozorom niewielu ludzi potrafi to robić (dlatego tak ważna jest pomoc specjalistów), a czasem choroba i tak i tak wygrywa… Zresztą w tym przypadku tak naprawdę nie znamy szczegółów, ale przestrzegam przed rzucaniem takich oskarżeń, bo są krzywdzące dla ludzi, których dotknęła tego typu tragedia. Szkoda chłopaka, miałam nadzieję, że jest na jakiejś przygodzie życia…

 6. Hahahaha 🙂 No to sobie poćwiczył na survival do survivalu w Bieszczadach 😉 Nie żal mi w ogóle takich jełopów bezmyślnie szafujących swoim życiem. Kilkuletnie dzieci umierają na raka w hospicjach, a ich rodzice oddaliby wszystko, by mogli żyć, a tutaj dureń sam, z własnej nieprzymuszonej woli sprowadza na siebie śmierć! Pewnie chciał udowodnić sobie i światu, jaki z niego twardziel, hahaha 😀 Jak chcesz udowodnić, jaki z ciebie twardziel, to wstąp do straży pożarnej i ryzykuj życie niosąc pomoc innym, a nie w taki bezsensowny sposób, jak ten głupek.

  • Do_Aaron fleis.....

   TY PUSTY FRAJERZE. W JAKICH BIESZCZADACH? TO BYLO POD LUBARTOWEM. I CO SIE POPAPRANCU SMIEJESZ Z CZYJEJS SMIERCI?!

   • A ty gdzie ćwiczysz? Bo może w kurzej piechocie i jesteś twardy jak nie rozdepczesz jajka? Gość chciał zakończyć żywot i nie potrzebne są głupie komentarze.

  • Co za durny palant z ciebie aaronie kretynionie

 7. Szkoda gościa i h…! Żeby poszła i zdechła gdzieś jakaś stara ku…. złodziejka, to by nikt po takiej nie płakał. A tu młody gość, szkoda go.

 8. haha no to dal popis

 9. Pomylił kierunki , kompas to podstawa . Pewno zabłądził w lesie i zamarzł . Musiał siedzieć w tym lesie ze 2 lub 3 tygodnie . Odżywiał się grzybkami i korzonkami ale spadł śnieg złapał mróz i kaput . Szkoda że nie wpadł na pomysł by zadzwonić na 112 a może padła mu bateria bo jak w lesie podładować .

 10. Powiem tak co niektóre komentarze to są nie na miejscu. Zastanówcie się zanim coś napiszcie. Może warto się postawić teraz na miejscu rodziny co przezywa po stracie. Pamiętajcie karma powraca i każdego z was może to się przytrafić i spotkać. Więc zamiast szydzić śmiać się to może warto pomodlić się i dać wsparcie bynajmniej słowne rodzinie

 11. Ludzie ! do czego to doszło, że drwicie ze śmierci młodego człowieka!!!!!!!!! Zamknijcie lepiej swoje japy !!!!

 12. ,, Panie zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji ,,

 13. Mam nadzieję, że nikt z rodziny i znajomych tego mężczyzny nie zaglądał na tą stronę. To co niektórzy wypisują w komentarzach w głowie się nie mieści. Przy takich jak ten artykułach powinno być zablokowane dodawanie komentarzy. Niczemu one nie służą poza wylewaniem żółci i wyśmiewaniem się z czyjejś śmierci.

 14. 3 listopada moja żona zagubiła się tuż przed zachodem słońca i w zamgleniu, które nastąpiło, w lesie niedaleko Starego Tartaku. Była poza zasięgiem sieci komórkowej. Próbując się wydostać doszła do skraju bagien i znalazła tam zamknięty namiot oraz przypięty do drzewa rower górski w kolorze niebieskim. Krzyczała, czy ktoś tu jest, ale nikt nie odpowiadał. Do namiotu nie zaglądała, bo i tak była spanikowana, a ja również, gdy czekałem na nią przy naszych rowerach. Udało jej się dojść do szosy pomiędzy Starym Tartakiem a stawem Stróżek i wejść w zasięg sieci, dzięki czemu wykaraskała się z tych opałów. Nie wiem, ale dużo tu pasuje do historii tego młodego człowieka.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8759zł 0.24%
  • GBP 5.0579zł -0.06%
  • EUR 4.5774zł 0%
  • CHF 4.2734zł 0%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach