Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ponad 34 tys. nowych zakażeń koronawirusem w kraju, 970 w woj. lubelskim

Kolejny rekord zakażeń w kraju od początku pandemii koronawirusa. Minionej doby zarejestrowano ponad 34 tys. nowych zakażeń koronawirusem. Zmarło 520 osób z infekcją COVID-19.

54 komentarze

 1. A w radio Mamasita qebonita.

  • a ja miałem cudowny sen dziś: tańczyłem na koncercie w tłumie spoconych dziewczyn… ech, życie gdzie ty..?
   niewolnictwo 21 W: żreć byle co, pracować i siedzieć w domu w izolacji… tego chcecie..?

   • covidianie są jak wyleniały pies na krótkim łańcuch nawet bity i głodzony będzie szczekał wierzgał i gryzł kogoś kto chce go uwolnić…
    taka psia natura… musi mieć swojego pana który za niego zdecyduje o wszystkim…

 2. Ciekawe jak wykazują testy na granicach.

 3. No comment! Zabawa w chowanego. Testowani nie wychodzą z domu do 31 grudnia 2021r., reszta to pracy.

  • Przetestowanie powinno kosztować osobę testowaną bezpośrednio 50 pln i liczba „zarażonych” spadła by w ciągu tygodnia do 1000…
   a z pozytywnym testem na kwarantanne i 50% pensji…. i cudowny koniec pandemii w 2 tyg…

 4. I wszystko pozamykają sklepy wyjść niebedzie itp a kościoły otwierane zostaną dla pedofili, wszystko zamkna do 9 a 10 juz będzie spadek duzy bo musza pójść na obchody bo kaczkę 10 tego zestrzelili

  • Kaczka się sama załatwiła na polecenie miłościwie nam panującego braciszka.
   Tosiek coraz bliżej prawdy…

 5. dziś wykonane testy: 102 579… liczba pozytywnych: 34 000
  wczoraj wykonane testy: ok 95 000… liczba pozytywnych: 29 000
  w grudniu wykonane testy: ok 30 000… liczba pozytywnych: ok 9 000
  połączcie kropki „miszcze” i „gieniusze” mości covidioci…

  • Ciekawe ilu by było pijanych kierowców jak by zrobić trzeźwy poranek i przebadać 95 000 kierujących codziennie 😉

  • Ale teraz nie obowiązuje matematyka! Teraz jest era nowej ekonomii. Jak jest za mało wyników pozytywnych z dnia na dzień ( nie rośnie tak jak zakładano) to zaczynamy porównywać z tygodnia na tydzień. Jak dalej nie gra to dajemy 2 tygodnie wstecz i jest na plus. A co tam ,ze testów robione rekordowe ilość ? Nie o to chodzi ! Miało byś pona 30 tyś i jest – wszystko się udało, nikt nie kłamał. Jak ja się cieszę ,ze coraz więcej osób tą ściemę dostrzega.

 6. Rekord to jest wykonanych testów. I jak kowidianie? Maseczki, dystans, dezynfekcja, szczepienia, lockdown – SKUTECZNE ?? Czy musi być lockdown lockdownu? I cudowne ozdrowienie narodu 10.04. Tuba propagandy pis chyle czoła – robi robotę, szacun.

  • A gdzie ty widzisz te maseczki, dystans i dezynfekcję???

   Właśnie przez idiotów, którzy od roku nie przestrzegają zasad mamy to co mamy. Polak to brudas i wszystko w temacie, geniuszu płaskoziemco.

   • Nie moja wina, że rodzice na brudasa ciebie wychowali. Mogę wyrazić tylko ubolewanie. Maseczki są nieskuteczne, nie sprawdzają się, mamy tego przykład. Ponad 5 milionów ludzi jest zaszczepionych, co również spowodowało, nie wiedzieć czemu, wzrost infekcji. Tak to wygląda na chwilę obecną i żaden płaskoziemca kowidianin tego nie podważy. Możecie płakać, że nie ma maseczek i dezynfekcji, mimo że to jest wymagane w każdym np sklepie…płaczcie, nic wam nie pozostało. Pozdrawiam.

   • tylko dlaczego falami…. a nie liniowo…? nagle ludzie zdjęli maseczki… a wiem przyłbice przestały działać….
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahhahahahhahahha

   • A gdzie nie widzisz ? Może sobie kaganiec przez pomyłkę na oczy założyłeś ?

 7. Pilne? A co to za niespodzianka, wczoraj nie było COVIDa? Ktoś się spodziewał, że dzisiaj będzie zero?

  • Od ponad roku jest” SZOK NIEDOWIERZANIE SENSACJA REKORD KOLEJNY REKORD LOCKDOWN TWARDY LOCKDOWN BESTIA ZE WSCHODU” A trup gęsto się nie ściele na ulicy.

 8. kto wierzy kłamowieckiemu?

  • trzeba uruchomić szumiego, on ze swoimi ziomalkami nas uratuje posprowadza co trzeba jak trzeba i za ile trzeba i bedzie wirus stłamoszony w natartym odrwocie wypłaszony na piku zachorowań.

  • Mam nadzieje,że już prawie nikt.

 9. Skuteczność tych „zasad bezpieczeństwa” można obserwować w całym kraju, a szczególny wzór jest na przykładzie woj. mazowieckiego. No, kowidianie, pozostaje wiara, że maseczka was uchroni 😀

 10. Stwierdzam tylko fakty

  Obowiązkowe maseczki, lockdown, szczepienia, dezynfekcja = wzrost infekcji.

  • Planowany był i zapowiadany wzrost infekcji od kilku dni prawda ? No to się spełniło! Za mało było pozytywnych testów , to wprowadzili możliwość robienia bez skierowania. To teraz mamy 102 tyś testów i w końcu oczekiwany wynik powyżej 30 tyś i na legalu można walić dalej po Polskich przedsiębiorcach. W biedraach itp transmisji nie ma, za to w sklepie z butami czy ciuchami jest. Trzymanie za mordy i straszenia ciąg dalszy.

Z kraju