Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany obywatel Ukrainy jechał środkiem drogi. Staranował znaki na wysepce (zdjęcia)

Na szczęście nie wyrządził nikomu krzywdy pijany kierowca, który został zatrzymany w nocy na ul. Willowej w Lublinie. Nie zauważył wysepki ze znakami na środku jezdni.

11 komentarzy

 1. Mam akurat przerwę między lekcjami to skomentuje to wydarzenie.

 2. wysoka grzywna hahaha

 3. Niszczą to co My zbudowaliśmy… Zawsze niszczyli

 4. Jestem bardzo tolerancyjna ale nie rozumiem dlaczego rząd pomaga Ukraińcom daje im mieszkania dość spore zasiłki lub opłaca studia. A oni się zaczynają panoszyć jak u siebie w dodatku jeżdżą nawaleni powodując zagrożenie dla innych i zaczepiają nasze dzieci. Dla przykładu znajoma ledwo wiąże koniec z końcem i mopr odmówił jej pomocy bo przekracza dochód o 5 zł i jej się nie należy. A Ukrainka studentka z iPhonem w ręku dostaje co miesiąc grubą kasę za stypendium o której polscy studenci mogą pomarzyć i za darmo mieszka w akademiku to gdzie tu sprawiedliwość?

 5. Zoja, bo od wielu lat w rządzie, w instytucjach państwowych, na uniwersytetach „polskich” powchodziło lub powpychano dużo ludzi zza wschodniej granicy, to sobie pomagają a przez to wyniszczają resztę naszej kultury. Wczoraj jacyś młodzi z Ukrainy szli pijani ulicą i śpiewali na cały głos ukraińskie piosenki… Cóż możemy zrobić ?

 6. *** myślał ze jest u siebie …i w drogę….

 7. brawo „ewropejczyk”, zaprosić ich więcej

 8. Ludziska jest znaczna poprawa bo nie proponował już łapówki w kwocie 20o zł

 9. ale jeżeli są trzeźwi na drogach to zachowują się lepiej niż Polacy – często wpuszczają w przeciwieństwie do miejscowych burasów

 10. Wisienka z tortu pisuarów, tak wielbią.
  Biedak pewnie ma traumatyczne przeżycia.