Po pijanemu staranował barierki i omal nie wpadł do rzeki. Auto stanęło w płomieniach

Ogromne szczęście miał kierowca forda, który wypadł z drogi zatrzymujące się na skarpie przy rzece. Mężczyzna wyczołgał się z płonącego auta.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 23.00 w miejscowości Wola Skromowska. Na drodze prowadzącej do Kocka samochód osobowy wypadł z drogi i stanął w płomieniach. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Firleja i Lubartowa, załoga ratownictwa medycznego oraz policja.

 


 

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubartowskiej drogówki wynika, że kierujący fordem 56-letni mieszkaniec łukowskiego, stracił panowanie nad pojazdem i auto uderzyło w bariery energochłonne. Następnie pojazd ocierając się o barierki przejechał kilkanaście metrów i dachował wypadając z trasy na nasyp mostu na rzece Tyśmienica.

Ford omal nie wpadł do rzeki a po chwili stanął w płomieniach. Kierowca wyczołgał się na zewnątrz. tam też znaleźli go ratownicy. Ponieważ doznał on poparzeń znacznej części ciała, został przetransportowany do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał 1,3 promila alkoholu w organizmie. Policja prowadzi dalsze czynności w tej sprawie. Mężczyzna odpowie za kierowanie samochodem pod wpływem a alkoholu oraz spowodowanie kolizji drogowej. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.
(fot. policja, wideo nadesłane Radosław)
2016-10-02 11:47:34

15 komentarzy

  1. Sąd spojrzy na niego przychylnym okiem, spalił mu się samochód więc nie dadzą mu wysokiej grzywny ,żeby mógł sobie kupić drugie auto.

  2. Wiecie ludzie co aż mi się niedbrze robi czytając komentarze typu ze powinien spłonać. Jest głupi że kierowł pod wpływem ale życzć komuś śmierci nie ludzkie zchownie.

    • Nie widzę powodu dla, którego miałbym lać krokodylowe łzy w obie garści i żałować głupka, który w pełni świadomie wsiadł po pijaku za kółko.
      „Cha” mu w „de” na trzy i pół cala (co najmniej).

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska