Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Najpierw wyzywał pasażerów, potem skopał trolejbus. Noc spędził w izbie wytrzeźwień

Pijany 40-latek zaczął agresywnie zachowywać się wobec jednej z pasażerek pojazdu komunikacji miejskiej. Kiedy został wyproszony na zewnątrz, wówczas swoją złość postanowił wyładować na trolejbusie.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór w jednym z pojazdów komunikacji miejskiej w Lublinie. Kierowca trolejbusu jadąc w kierunku Abramowic zwrócił uwagę na pasażera, którego zachowanie było niepokojące. Podejrzewał, iż mogą być z nim problemy, dlatego też starał się co pewien czas go obserwować.

W okolicach Szpitala Neuropsychiatrycznego mężczyzna zaczął wyzywać jedną z pasażerek. Kierowca zareagował od razu, zatrzymał trolejbus i kazał mężczyźnie opuścić pojazd. Ten uczynił to, jednak kiedy trolejbus zaczął odjeżdżać, podbiegł i kopnął w drzwi.

Reakcja kierowcy znów była stanowcza. Zatrzymał się, wysiadł, po czym ujął agresywnego mężczyznę. O wszystkim została zaalarmowana policja. Jak wyjaśnia nam młodszy mł.asp. Małgorzata Skowrońska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, funkcjonariusze przewieźli zatrzymanego 40-latka do izby wytrzeźwień.

Na szczęście agresorowi nie udało się rozbić szyby w drzwiach, dzięki czemu trolejbus mógł ruszyć w dalszą trasę. Obecnie prowadzone są dalsze czynności w tej sprawie.

20 komentarzy

  1. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    Po co na izbę ,trza go było w kaftan ubrać o położyć na oddział

  2. Izba wytrzeźwień to relikt komuny i samorząd nie powinien czegoś takiego utrzymywać. I tak każdego odsyłają na sor, mimo że lekarze tam mają fajne stawki. Agresywni i tak trafią na dołek a bezdomni nocują u alberta. Oczywiście jest dyrekcja, kierownictwo i parę etatów dla znajomych. Żadne to odciążenie dla służb, już lepiej kasę w monitoring zainwestować.

  3. pijaczyna bez mozgu wyborca POlak

  4. To ten pijak co był przeciwny odsłonięcia pomnika?

  5. Cos cisnienia nie wytrzymał jak zobaczył swojego mistrza kaczora na otwarciu pomnika – wstydu naszego miasta

Dodaj komentarz

Z kraju