Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na widok radiowozu wybiegł z samochodu i wskoczył do rzeki. W aucie zostawił kobietę z dzieckiem (zdjęcia)

Trwają poszukiwania kierowcy, który zatrzymał się do kontroli, jednak nie miał zamiaru spotykać się z policjantami. Wskoczył do Bystrzycy i uciekł bez butów.

Do zdarzenia doszło w Niedzielę Wielkanocną w Lublinie. Patrolujący ulice miasta funkcjonariusze drogówki zwrócili uwagę na jedno z aut. Postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Kierowca widząc sygnały świetlne i dźwiękowe radiowozu zjechał w ul. Stolarską, zatrzymał się, wybiegł z pojazdu i rzucił się do ucieczki. Przebiegł przez al. Unii Lubelskiej po czym…wskoczył do Bystrzycy.

Mężczyzna przedostał się na drugą stronę rzeki, a następnie bez butów oddalił się w stronę ul. Bronowickiej. Co więcej, w samochodzie pozostawił kobietę z dzieckiem. Prowadzone z wykorzystaniem psa tropiącego poszukiwania nie przyniosły skutku. Funkcjonariusze zabezpieczyli jednak ślady pozostawione przez kierowcę i jak zapewniają, jego zatrzymanie będzie już tylko kwestią czasu.

Zgodnie z przepisami, ucieczka kierowcy jest traktowana na równi z prowadzeniem pojazdu pod wpływem alkoholu. Także najnowsze procedury związane z konfiskatą pojazdów wskazują, że w przypadku ucieczki z miejsca wypadku pojazd może trafić na licytację nawet, gdy kierowca był trzeźwy.

Na widok radiowozu wybiegł z samochodu i wskoczył do rzeki. W aucie zostawił kobietę z dzieckiem (zdjęcia)

fot. nadesłane

PRZECZYTAJ

Dziecko uwięzione w konstrukcji maszyny. Strażacy uwolnili go z pułapki (zdjęcia)

17 komentarzy

 1. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Ja się mu nie dziwię,tak jak u mnie kiedyś policją działała w Radecznicy i Szczebrzeszynie ,bo można było być zamkniętym w więzieniu za to że człowiek nie dałem się pobić,za to że skarżyłem się na kolesia,bo to zależy na kogo można się skarżyć

 2. no ale tu nie było wypadku, tylko kontrola pojazdu, więc przytaczane przepisy nie mają zastosowania.

 3. Jakby nie patrzeć to oryginalny 😉
  Ciekawe czy pływać umie czy po skoku zorientował się, że jednak nie 😛

 4. Rudy z Kalinowszczyzny

  Jakby trafił na mnie zostałby staranowany jak w usa robią radiowozami policjanty. Jestem na etapie składania podania o przyjecie i będę wprowadzał tu standardy rodem z usa jeśli chodzi o traktowanie obywatela.

 5. nie kryty krytyk

  geniusz zła. demon mroczności. król kamuflarzystów.

Dodaj komentarz

Z kraju