Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dziecko uwięzione w konstrukcji maszyny. Strażacy uwolnili go z pułapki (zdjęcia)

Kolejne w ostatnich dniach groźne zdarzenie z udziałem dziecka w Kraśniku. W niedzielę chłopiec przechodząc przez płot nadział się na metalowy element ogrodzenia. Dziś kolejny chłopiec został uwięziony w konstrukcji maszyny na dawnej cegielni.

Do zdarzenia doszło we wtorek przy ul. Młyńskiej w Kraśniku. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o dziecku, które zostało uwięzione w konstrukcji nieczynnej maszyny na terenie byłej cegielni.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak się okazało, 11-latek wszedł na konstrukcję po czym jego noga utknęła w metalowym elemencie służącym jako podest.

Strażacy z JRG w Kraśniku przy użyciu akumulatorowych narzędzi hydraulicznych rozcięli konstrukcję i uwolnili chłopca z pułapki. Następnie dzieckiem zajęli się ratownicy medyczni. Jak nam przekazano, na szczęście 11-latek nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

To kolejne w ostatnich dniach zdarzenie z udziałem dziecka w Kraśniku. W Wielkanocną Niedzielę w dzielnicy fabrycznej 15-latek nadział się na metalowy pręt ogrodzenia. Okazało się, że chłopiec grał w piłkę na szkolnym boisku.

Kiedy ta wyleciała poza jego teren, nastolatek chciał przejść przez przez ogrodzenie. Podczas przeskakiwania przez płot stracił równowagę i metalowy element wbił się w jego ciało. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

8 komentarzy

  1. Dziecko uwięzione w konstrukcji maszyny, mili jego rodzice, bo jak się ma dziecko z pustym dyskiem twardym to powinno sie go na spacer zabierać na smyczy.

  2. Pierwsze efekty braku pracy domowej.

  3. chłop ze Spiczyna

    ja bym go prowadzał na łańcuchu

  4. NA prund bez sznurka w kraśniku? Chyba krowy przestaną nieść jajka, a kury dawać mleko.

  5. Od kiedy podest jest maszyną

  6. no i uszkodzili nozycami podest!

Dodaj komentarz

Z kraju