690 680 960

Na tym rondzie co chwila dochodzi do niebezpiecznych sytuacji. Dzisiaj citroen zderzył się z fordem (zdjęcia)

Rondo przy Gali jest jednym z miejsc na mapie Lublina, gdzie wielu kierowców ma problem z jego pokonaniem. Dzisiaj po raz kolejny zderzyły się tam dwa pojazdy.

21 komentarzy

  1. Jak nie było tam dłuższy czas świateł ze 2 lata temu, to było o wiele lepiej.

  2. Auto remont potrzebuje sam remontu

  3. No tak, bardzo nie lubię tego ronda, nie jest ono intuicyjne, trzeba mieć tutaj oczy i w du.. i w głowie…wiem, samochód nie jedzie ani nie myśli sam, jedzie tak,jak chce kierowca, a kierowcy są tacy jacy są.Nie zawsze znają przepisy ,nie zawsze myslą, nie patrzą na znaki.Czasami po prostu,jak to mówią, coś zajdzie na oczy czy i temat załatwiony..Ale na tym rondzie,niedawno wyremontowanym, jest naprawdę tak namieszane i namotane, że szok. Może ktoś się mu przypatrzy ponownie i może coś wymyśli, coś co będzie dla nas kierowców czytelne i proste?

    • Jak masz problemy z tym rondem to powinieneś pójść do urzędu, oddać prawo jazdy i nigdy więcej nie wsiadać za kierownicę. Jak ty człowieku w ogóle zdałeś egzamin, że masz problemy na tak prostym skrzyżowaniu? Linie prowadzące są widoczne aż nadto.

  4. Rondo jak rondo. Wystarczy patrzeć na znaki pionowe i poziome w postaci linii i po problemie. Najgorsi są kierowcy którzy skręcają jadąc od strony Unii Lubelskiej w Fabryczną i ze środkowego pasa z którego również mogą skręcać w lewo zamiast ustawić się na prawym zjeżdżają na srodkowy i w ten sposób najczęściej dochodzi do kolizji.

Kursy walut

  • USD 4.3742zł 1.7%
  • GBP 5.3417zł 0.85%
  • EUR 4.6911zł 0.2%
  • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas