Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejna doba z ponad tysiącem zakażeń w regionie. W kraju zmarło 59 osób z COVID-19

Minionej doby w kraju zarejestrowano ponad 5,7 tys. nowych zakażeń koronawirusem. Nie żyje 59 osób, które zmagały się z COVID-19.

43 komentarze

 1. Na raka umiera rocznie ponad 100 tysięcy osób i cisza w mediach.

  • Musisz odgrzybić sobie organizm na to najlepsza jest soda i korzeń mniszka lekarskiego. Pozdrawiam, życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

  • na raka są drogie leki, nie ma reklamacji jak coś nie wyjdzie.
   a na przeziębienie jest cudowna szczepionka za 10 dolarów x 20 milionów Polaków co ją przyjęło x zbliżająca się trzecia dawka przypominająca to wychodzi w samej Polsce więcej niż na raka się wydaje.

  • nie podpisuj się tytułem, którego nie posiadasz…
   właśnie na raka umarła wczoraj moja znajoma…dlatego, ze przy okazji przyplątał się koronawirus…to przez takich jak ty ci ludzie umierają…brak przeciwciał mimo szczepienia…zgon, bo zarażają się od matołów antyszczepionkowych

 2. Dzbany nie chcą się szczepić to tak będzie.

  • Ustaw się już w kolejce po 3 dawkę. I zapisz od razu na 4, 5 i 6 dawkę szczepionki jednodawkowej. No i wytrzymajmy jeszcze kilka: tygodni, miesięcy, lat, dekad.

   • Dobrze prawisz 🙂

   • Franiu skoro zniechęcasz ludzi do szczepienia to ja czekam na ciebie. A covid jest coraz bliżej ciebie. każde gorsze samopoczucie to będzie Twój przyjaciel covid.

   • no jaka szkoda…już niedługo Franio przestanie pisać…z cmentarza wiadomość ciężko wysłać…ja przeżyję…bo już 3 tygodnie temu przyjęłam 3 dawkę…

    • A ja przeszedłem 3 raz skąpoobjawowo, pierwszym razem było ciężko a potem jak przy przeziębieniu. I po co tak pluć na innych?! Ja szczepienia przyjąć nie mogłem że względu przeciwwskazań lekarza. Pozdrawiam.

  • dzbany łykają co media podają;)

 3. Nikomu nie zależy na zmniejszeniu zachorowań skoro teraz jak masz potwierdzony objawowy COVID i masz izolacje, ale w tym czasie twoja zaszczepiona rodzina mąż/żona/dzieci mogą chodzić do pracy/szkoły. Jak wiadomo szczepionka chroni przed ciężkim przebiegiem, ale nie przed roznoszeniem. I teraz kto jest większym zagrożeniem?
  chory zaszepiony: siedzi w domu, jego rodzina roznosi dalej
  chory niezaszczepiony: siedzi w domu, jego rodzina siedzi z nim, a nawet dłużej i nie roznoszą.

  • Zaraz…jak to ująłeś? ” Jak wiadomo szczepionka chroni przed ciężkim przebiegiem, ale nie przed roznoszeniem.” szczepionka??? Dotąd szczepionki miały chronić przed zarażeniem i chorobą – skoro nie chroni to co to jest???

   • Ja wiem, ja wiem.
    To 18$ w jednej dawce 😉

    • 🙂 dokładnie plus bonusy które później wyjdą. Wystarczyło poczekać i zobaczyć co się będzie działo, właściwie już się zaczyna dziać i nie trzeba szukać w innych krajach mocno wyszczepionych. Kto ma dojścia, proszę po cichu dowiedzieć się czy się szczepią doktory a jeśli się trafi to czym, bo na pewno nie tymi wynalazkami. Soli fizjologicznej ci u nas pod dostatkiem 🙂

     • doktory się szczepią…ja przyjęłam 3 tygodnie temu 3 dawkę…
      a bonusy już są od dawna po przechorowaniu covida nawet jak ktoś to przejdzie bezobjawowo, to ma powikłania…a ty sobie czekaj dalej…to nie dożyjesz…
      twój wybór…

  • W obecnej sytuacji zalecamy osobom zaszczepionym siedzenie w domu. Dajemy im l-4.

 4. Nie ma czegoś takiego jak epidemia w biologicznym sensie.
  To jest zjawisko typowo administracyjne wymyślone przez człowieki.

 5. Świetny tytuł 🙂 …W kraju zmarło 59 osób z COVID-19… a ile z nich na sam Covid-19? – a ile zmarło zmagających się z staromodną Grypką?
  Czemu tylko z Covidem podajecie? Może by tak pełne dane: ile zmagało się z rakiem, z nadcisnieniem, cukrzycą etc… Ciekawe, jak by przy takich danych wypadł sam Covid 🙂 Mamy jak widać jedną i to niezbyt zabójcza chorobę ale.. inne w mediach nie istnieją…

 6. Wieśniak ze wsi zwanej lublin x1

  Jo nie wierie w scepionki ! U nas na WSI Pan godol ze szczepionki sa od jakogo Pana Gatesa, ktury zle rzyczy dobrym ludziom ze WSI.

  • no, komentarzyk elegancki żeś chłopie spłodził, troll najwyższych lotów, teraz możesz w nagrode wymasować się po penesie rozkoszując się swoją wspaniałością

 7. Z WSI na pewno dobrze.

 8. Ludzie się budzą i już nie dają nabierać na to [***] w tv i gdzie tylko się da.
  Coraz więcej wolnych ludzi bez kagańców, wara nam od nas.

 9. Taka straszna PANDEMIA a do roku szefem GIS inżynier elektronik 😉

 10. Co sie dzieje w największych szpitalach e Lublinie ?! Na Kraśnickiej zamknięta kardiologia oba oddziały ! Na Jaczewskiego kolejka od rana na SOr ludzie chorzy czekają na dworze nie maja gdzie usiąść . To jest skandal !!!

Z kraju

Sport