Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ciągnął volkswagenem przyczepkę, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem (zdjęcia)

W czwartek w godzinach porannych w miejscowości Kopina pojazd osobowy uderzył w betonowy słup energetyczny. Pomimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nikt poważnie nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano w miejscowości Kopina w powiecie parczewskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w słup.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że 38-latek podróżując z synem volkswagenem passatem z podczepioną przyczepką nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w betonowy słup.

Całe zdarzenie zakończyło się na uszkodzeniach pojazdu i mandacie karnym w kwocie 250 zł. Ponadto za uszkodzenia, które powstały w pojeździe na skutek zdarzenia drogowego, został zatrzymany dowód rejestracyjny. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Zarówno kierowca i pasażer nie odnieśli obrażeń i nie potrzebowali pomocy medycznej.

Ciągnął volkswagenem przyczepkę, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem (zdjęcia)

(fot. Policja Parczew)

2 komentarze

  1. Bo jechać przez wieś wolniej niż setką to wstyd. Nie po to Niemiec, 25 lat temu wyprodukował auto z 200+ km/h na liczniku, żeby toczyć się z prędkością rowerzysty.
    Tylko głupi jedzie wolniej po pipidówkach, na których wiadomo, nigdy nie stoją.

    • Zapomniałem dodać, że bardziej rygorystyczne limity prędkości dla pojazdów ciągnących przyczepy powstały tylko po to, żeby łupić nas kierowców.

Z kraju