Policyjni wywiadowcy zatrzymali wczoraj mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki. 30-latek wpadł, ponieważ przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle.
Piesi w Niedrzwicy Kościelnej powinni szczególnie uważać. W wielu miejscach nie można bowiem korzystać z chodnika, na których pracownicy wykonujący wycinkę drzew, pozostawili grube konary, jak też sterty gałęzi.
W najbliższy weekend w Lublinie odbędzie się wiosenna edycja Giełdy Mieszkań. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Mężczyzna, którego antyterroryści zatrzymali do sprawy zabójstwa na ul. Narutowicza, nie zadał śmiertelnych ciosów. Pomagał jednak sprawcy. Ma trafić za to do aresztu.
W poniedziałek po południu na al. Racławickich doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Moment kolizji zarejestrował na wideo nasz Czytelnik.
Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności śmierci kobiety, której zwłoki znaleziono dzisiaj w jednym z mieszkań w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci.
Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przewozili w aucie osobowym marihuanę. Narkotyk trafił do Polski z Holandii.
W ubiegłym roku przebudowano większą część drogi łączącej Głusk z Kalinówką. Pozostał kilkusetmetrowy odcinek pełen dziur i nierówności. Jeszcze w tym roku mają ruszyć prace związane z jego remontem.
W niedzielę policjanci zatrzymali 34-latka podejrzewanego o zaatakowanie nożem dwóch mężczyzn. Jeden z nich zmarł na miejscu, drugi trafił do szpitala.
Dramatyczne wydarzenia rozegrały się w sobotni wieczór w centrum Lublina. Mężczyzna zaatakował nożem dwóch przechodniów. Jednemu wbił nóż w serce, drugiemu w nogę.
W niedzielę w Lublinie odbył się Pierwszy Bieg "Na Golasa". Uczestnicy mieli do pokonania dwa różne dystanse.
Wielu kierowców zwalnia na widok stojącego radiowozu, po czym po chwili przyspiesza, nie zwracając już uwagi na ograniczenia prędkości. Dzisiaj mogą być niemile zaskoczeni, kiedy po chwili natkną się na kolejny patrol.
Strażacy z gminy Wojciechów po raz kolejny wzięli udział w zawodach, w których mieli za zadanie wbiec po schodach na szczyt jednego z warszawskich wieżowców. Podobnie jak w ubiegłych latach, stanęli na podium.