Od kilku dni nad naszą częścią kontynentu europejskiego utrzymuje się dosyć zmienna pogoda. Obecnie zalega powietrze arktyczne, ale chłód z każdym dniem będzie coraz mniej odczuwalny.
Warto omijać ul. Nadbystrzycką w Lublinie, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Zablokowane są dwa pasy ruchu, tworzą się duże korki.
Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku zderzenia pojazdów, jakie miało miejsce rano na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.
W czwartek rano na ul Choiny doszło do potrącenia pieszej. Poszkodowana z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
W czwartek rano w Krężnicy Jarej pojazd osobowy uderzył w ogrodzenie posesji. Kierowca oraz pasażer zostali przetransportowani do szpitala.
Nie udało się uratować życia dwóch mężczyzn, przebywających w garażu, który dzisiaj nad ranem stanął w płomieniach. Trwa ustalanie przyczyn pojawienia się ognia.
Jaka przyszłość czeka Bikepark Lublin, niegdyś nowoczesnego toru, który kosztował miasto niemal 3 mln złotych? Czy przez kolejne lata będzie straszył, czy jednak uda się go ponownie otworzyć dla rowerzystów? Na te pytania starano się odpowiedzieć w programie TVP3 na żywo "Zdarzenia".
Wiosna to czas, w którym sporą popularnością cieszą się kluby fitness oraz siłownie. Publikujemy listę laureatek naszej zabawy, które otrzymują karnety do Fit&Gym AZS w Lublinie.
W imieniu mamy małej Amelki zwracamy się do naszych Czytelników z apelem o pomoc. Dziewczynka choruje na naczyniakowatość, a zebrane pieniądze pomogą w wyjeździe do kliniki w Niemczech.
Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną zderzenia dwóch aut na Czechowie. Kierowcom nic się nie stało.
Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut na ul. Mełgiewskiej. Oba pojazdy poruszały się ul. Gospodarczą.
Kolejne utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy w rejonie przebudowywanego wiaduktu na ul. Diamentowej. Wszystko z powodu zerwanej trakcji.
Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut na rondzie u zbiegu ul. Grygowej i Witosa. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Długo nie cieszyły się wolnością kobiety, które z bronią w ręku wkroczyły do dwóch sklepów w sieci Żabka na terenie Lublina. Żądały wydania pieniędzy.