Ciasny objazd na ul. Inżynierskiej. – Ciężarówki nie mogą się wyminąć

Na objeździe ulicą Inżynierską znacznie wzrosło natężenie ruchu. Jak pisze Czytelnik, nie do końca został on przemyślany, chociażby ze względu na ruch ciężarówek.

23 czerwca miał zostać zamknięty przejazd ul. Wrotkowską, w rejonie prac przy skrzyżowaniu z ul. Smoluchowskiego. Zamknięcie ulicy nastąpi jednak w najbliższy piątek. W związku z pracami na ul. Smoluchowskiego objazd został wytyczony ul. Inżynierską.

Niestety, jak pisze nasz Czytelnik, ulica nie jest przystosowana do ruchu pojazdów ciężarowych. Kierowcy ciężarówek nie są w stanie wyminąć się. Po pokonaniu zakrętu, jadąc od strony ul. Smoluchowskiego wjeżdża się w znacznie węższy fragment ulicy. Kierujący pojazdami ciężarowym zatrzymują się, aby przepuścić jadących z naprzeciwka lub jadą częściowo poza ulicą. Podobnie wygląda sytuacja z autobusami komunikacji miejskiej.

W minioną sobotę w rejonie skrzyżowania ul. Wrotkowskiej z ul. Smoluchowskiego miała zostać wprowadzona czasowa organizację ruchu. Zamknięcie ulicy Wrotkowskiej od skrzyżowania z ul. Inżynierską do ul. Nowy Świat nastąpi w najbliższy piątek 29 czerwca. Objazd wytyczony będzie przez ul. Inżynierską oraz ul. Smoluchowskiego. Utrudnienia z przejazdem w tym rejonie potrwają do odwołania.

2018-06-25 10:18:47
(fot. nadesłane)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Czasowa organizacja ruchu jest od wczorajszego wieczora lub dziś, wczoraj o 18 normalnie dało się przejechać Wrotkowską

 2. Jechałem dzisiaj chwilę po 8 i był normalny przejazd Wrotkowską, nie było też znaków informujących o objeździe. Na Smoluchowskiego jeszcze nie wylany cały asfalt. Dopóki tego nie zrobią nie mogą zamknąć Wrotkowskiej.

 3. Pany na tej inżynierskiej jest ta firma euro bruk kostka brukowa ????????????

 4. Jechałem wczoraj po południu, jechałem dzisiaj rano i nie ma objazdów. Nie jest Wrotkowska zamknięta, ani nie ma znaków dotyczących objazdu przez Inżynierską. Na Smoluchowskiego nie ma jeszcze nawierzchni nawet.

 5. Ja dzisiaj rano normalnie przejechałem , fakt po 4 ale znaków również nie było

 6. Czy lublin 112 poprosiło o komentarz ZDiM o wprowadzenie w błąd kierowców? Czy lublin 112 umywa ręce od podanych info??? Przykład nierzetelnego dziennikarstwa

  • Dzisiaj otrzymaliśmy kolejną informację po godzinie 13, że zamknięcie ul. Wrotkowskiej nastąpi 29 czerwca. Będzie na ten temat osobny materiał.

   Po co tyle złości w komentarzu? My nie prowadzimy tam remontu…

 7. Szanowny czytelniku. To, że wyznaczano tamtędy objazd odcinka Wrotkowskiej, który mają zamiar zamknąć, nie oznacza że wcześniej nie jeździły tamtędy ciężarówki. mijały się mniejsze i większe pojazdy dojeżdżające do EC lub wielu okolicznych firm – z tirami, dźwigami i autobusami MPK na czele. Także nie popuść w gacie szanowny oburzony i zachowaj spokój. Mijanki częściowo poboczem mają miejsce tam od wielu, wielu lat i jakoś nikt nie zszedł jeszcze z tego powodu.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Święto Pszczół oraz otwarcie Pasieki UMCS
Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach