690 680 960

Wjechał na rondo, zderzył się z busem. Jedna osoba w szpitalu

Po raz kolejny na rondzie Mohyły doszło do zderzenia pojazdów. Jak zwykle, przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek koło godziny 18:45 na rondzie Mohyły w Lublinie. Zderzyły się tam dwa pojazdy: samochód osobowy i bus pasażerski. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca volkswagena jechał od strony ronda przy zamku. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo przejazdu na opuszczającym rondo rejsowym busie. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę busa przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)
2018-06-25 22:36:38

10 komentarzy

 1. Czy tam jest monitoring czy zaraz bedzie ? Głupotą jest jego brak jeśli go nie ma. Tam się walą regularnie co kilka dni. Po za tym postawić info o znaku STOP 200 m przed rondem.

  • Prościej zabierać prawko na 3 miesiące i skończą się wymuszenia.

  • Znak STOP nic nie pomoże. Jeżeli ktoś ma mentalność idioty i wymusza, to nic takiego stanu rzeczy nie zmieni. Np. na rondzie przy Makro są znaki STOP. I co z tego wynika? Nic. Problemem tego ronda są mistrzowie prostej – od ronda z al. Tysiąclecia / al.Unii Lubelskiej można się ładnie rozpędzić, a potem brakuje miejsca i czasu, aby wyhamować i kończy się wymuszeniem.

  • 20:40 identyczna sytuacja, tym razem dwie osobówki.

  • Wystarczy patrzeć na znaki i nic dodatkowego nie trzeba stawiac. Oznakowanie jest prawidłowe i widoczne problem jest tylko w tym ze niektórzy nie powinni miec prawa jazdy skoro na najprostrzym skrzyzowaniu gubią się kto ma pierwszeństwo

  • Ach jaki trafne twoje spostrzeżenia????Niby co ma poprawić monitoring????Zabierasz głos to na posła startuj tam brakuje takich jak ty.

  • Tam są trzy pasy i za duży ruch na znak stop! poza tym skoro kieroFcy nie zauważają ustąp pierwszeństwa i rondo to nie zauważą stopu

 2. Proponuję montaż progów zwalniających przed wjazdem na to rondo. 🙂

Kursy walut

 • USD 4.4787zł 0.84%
 • GBP 5.4534zł -0.04%
 • EUR 4.6995zł 0.21%
 • CHF 4.7472zł -0.15%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ