Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Słoneczny Wrotków zamknięty. Trwa oczekiwanie na lepszą aurę

Końcówka czerwca nie rozpieszcza nas temperaturami. Kilkanaście stopni na plusie i deszcz sprawiły, że kompleks basenów na Słonecznym Wrotkowie został zamknięty.

Dwa dni temu rozpoczął się nowy sezon w kompleksie basenów Słoneczny Wrotków. Wczoraj niestety obiekt został zamknięty z powody niesprzyjającej pogody.

Niskie temperatury i padający deszcz zmusił zarządcę obiektu, czyli lubelski MOSiR, do zamknięcia kopleksu basenów. Wiele osób, komentujący wpisy na Facebooku Słonecznego Wrotkowa uważa, że MOSiR o miesiąc spóźnił się z otwarciem, biorąc pod uwagę bardzo ciepły i słoneczny maj. Na chwilę obecną, być może dopiero następny tydzień przyniesie pogodę, która pozwoli na otwarcie basenów na Wrotkowie.

 

Komunikat z niedzieli

Dzisiejszy komunikat

Kompleks Słoneczny Wrotków składa się z 5 basenów rekreacyjnych o różnej wielkości: basenu pływackiego, basenu 25-metrowego, dwóch basenów 12 metrowych oraz 7-metrowego brodzika. Na terenie obiektu znajduje się również 100-metrowa zjeżdżalnia „anakonda”, trójtorowa zjeżdżalnia rodzinna, zjeżdżalnia „cebula”, wodny plac zabaw, boisko do siatkówki, wyspa piratów – plac zabaw dla dzieci, restauracja oraz zaplecze sanitarne.

W pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i rekreacyjnego, która w swojej ofercie posiada kajaki jedno i dwu-osobowe, rowery wodne, rowery górskie, sprzęt do windsurfingu. Wypożyczalnia pełni także rolę zaplecza dla obsługi spływów kajakowych.

W części niepłatnej okalającej kompleks basenowy znajdują się punkty gastronomiczne wraz z infrastrukturą dla klientów i ich dzieci – brodzik z uzdatnioną wodą, place zabaw i urządzenia do ćwiczeń.

Na obiektach obowiązuje zeszłoroczny cennik dostępny tutaj – kliknij.

2018-06-25 17:53:47
(fot. archiwum)

13 komentarzy

 1. To gdzie patole mają się teraz kąpać.

 2. Brawo!
  Otworzyć w sobotę, zamknąć w niedzielę.
  A cały maj i prawie cały czerwiec temperatury letnie, pogoda letnia…
  Po co myśleć, przecież i tak przelew na konto wpłynie.

 3. MOSiR i wszystko jasne.
  Stok narciarski otwierany na roztopy (a jak śniegu leży pół metra to zamknięty).
  Baseny zamknięte w 30-stopniowe upały otwiera się jak w prognozie pogody zapowiadają 12 stopni i ulewne deszcze.

  • Ty też Brutusie?

   • Fakt, nabijać się z MOSiR-u to jak skopać pijanego tetraplegika… nie powinno się robić niesmacznych żartów z instytucji specjalnej troski 😉

  • Kochanek bimmera

   Ale to pogoda powinna się dostosować do terminarza MOSiRu a nie MOSiR do pogody. Nie stawiajmy wszystkiego na głowie, ludzie

 4. Wywalić tych nierobów z Mosiru na zbity pysk, całe rodziny zatrudnione kase biorą nic nie robią.

 5. A moze juz ktoś napakował!

 6. pewnie ktoś nawalił kloca

 7. Nie chcę być czepiającym się [..] em ale czy lepsza aura nie towarzyszyła nam od kwietnia? Później był jeszcze maj oraz prawie cały czerwiec z wymarzoną pogodą! Czy aby uzasadnione jest utrzymywanie tych biurw w mosirze?!

 8. Grunt, że został otwarty. Nie ważne na ile. Premia za sezon już się należy.

 9. Ale Ratownicy płacone mają!!!!
  Wiem doskonale, sam pracowałem.
  Absurd, nie 3 RP czyli Bareja ciąg dalszy.