690 680 960

Aldi otwiera swój kolejny sklep w Lublinie. Zapowiada, że nie ostatni na terenie miasta

Jeszcze do niedawna sieć ta nie była obecna na Lubelszczyźnie. Jednak zapowiedziała ekspansję i otwiera kolejne markety. W planach są też następne obiekty.

W najbliższą środę otwarty zostanie drugi w Lublinie sklep sklep niemieckiej sieci Aldi. Obecnie w obiekcie, jaki powstał przy al. Spółdzielczości Pracy, w rejonie skrzyżowania z ul. Do Dysa, trwają ostatnie prace porządkowe, zaś na półkach ustawiany jest jeszcze towar. Jednak przedstawiciele firmy zapowiadają, że o godzinie 6 rano klienci będą już mogli odwiedzać sklep.

Jak wyjaśnia Eliza Polak, Kierownik Sprzedaży Aldi w Polsce, sieć konsekwentnie się rozwija, przez co posiada już sklepy w każdym województwie. Nowy obiekt w Lublinie został przygotowany zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego
motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji.

Tradycyjnie już sieć stara się zachęcić klientów organizując z okazji otwarcia szereg promocji. Mają to być torby pełne produktów marki własnej, czy też bezpłatny poczęstunek z Foodtrucka. Do tego dochodzą atrakcyjne rabaty na niektóre z towarów.

Łączna powierzchnia nowego sklepu wynosi niemal 1,5 tys. m2. Pracę w nim znalazło kilkunastu pracowników. Pierwszy obiekt z tym szyldem w Lublinie został otwarty w drugiej połowie października przy ul. Sendlerowej. Wiadomo już, że firma ma w planach kolejne lokalizacje.

Jedną z nich jest Węglin, gdzie zarezerwowała już lokal w parku handlowym, którego budowa ma ruszyć wiosną. Powstaje też sklep na os. Nałkowskich. Zlokalizowany jest on przy ul. Romera, na wysokości pętli autobusowej.

(fot. Aldi/nadesłane/zdjęcie ilustracyjne)

36 komentarzy

  1. Dlaczego tylko na obrzeżach miasta budują? Wszędzie mam daleko i chyba większość z Was bez auta nie ruszy się na zakupy.

  2. własnie tylko na obrzeza ale czym dojechac

Kursy walut

  • USD 4.3365zł -0.31%
  • GBP 5.3357zł -0.83%
  • EUR 4.621zł -0.69%
  • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas