Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Akcja reanimacyjna w autobusie komunikacji miejskiej. Jeden z pasażerów zmarł podczas jazdy (zdjęcia)

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który zasłabł w autobusie komunikacji miejskiej. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w Lublinie. Na ul. Związkowej, do jadącego w kierunku centrum autobusu linii nr 18, wsiadł 55-letni mężczyzna. Po przejechaniu dwóch przystanków nagle źle się poczuł i upadł.

Kierowca zatrzymał autobus na wysokości Galerii Olimp i wraz z dwoma pasażerami ruszył mężczyźnie na pomoc. Rozpoczęli oni resuscytację krążeniowo – oddechową, którą prowadzili do czasu przyjazdu ratowników medycznych.

Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować. Jak ustaliliśmy, wstępną przyczyną śmierci 55-latka było nagłe zatrzymanie akcji serca. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Akcja reanimacyjna w autobusie komunikacji miejskiej. Jeden z pasażerów zmarł podczas jazdy (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Przemek)

17 komentarzy

 1. Przykre, ale mimo wszystko szacunek dla kierowcy i i pasażerów za prawidłową reakcję. Mało jest takich ludzi, którzy zainteresują się człowiekiem który nagle źle się czuję. Większość myśli że pijany itd itp. Współczucia dla rodziny i bliskich

 2. Odkąd to 17 w lipcu to jest wieczór?
  Ktoś tu chyba nie wiec co pisze?

 3. Człowiek był i człowieka nie ma. Bardzo to przykre. Okrutny los.

 4. Cimcirymci, eciu peciu

  Jak takiemu Adamowi w kościele wciskają kit, że pewna Marysia nie palcem se zrobiła tylko niepokalanie się puściła i wyszedł z tego pół Żyd, pół Bóg, krórego ziomale utłukli, a on zmartwychwstał, to ślepo wierzy, a jak mu sie czarno na białym pisze, że wieczorem coś było to on wtedy „myśli”.

  • Lekarz Psychiatra

   zapraszam cię do mnie do gabinetu.Diagnozę już prawie postawiłem potrzebuję tylko paru szczegółów i na oddział.

  • Tak jak lekarz psychiatra ci radzi, idź się przebadaj… ale na nogi – bo na głowę, jak widać, już za późno.

 5. Ale czy kierowca był trzeźwy?

 6. W niektórych pojazdach nie da się wytrzymać.Kierowcy zamiast klimatyzacji ,włączają nawiew i informacje,że włączona klimatyzacja.W pojeździe robi się łaźnia parowa nie do wytrzymania.O włączenie klimatyzacji trzeba się dopominać.Taką jazdę wczoraj zafundował jeden z kierowców autobusu nr.39.Wcale mnie to nie dziwi,że można zasłabnąć ,jak temperatura a autobusie 32 stopnie.

  • Ludzie to się wszystkiego przyczepial…napewno dlatego zmarł ten człowiek. Kobieto kup sobie auto i klimatyzuj się nawet pod swoim blokiem po godzinach pracy 😉 chociaż może lepiej,żeby taka inteligentka nie prowadziła auta, może kogoś zabić 😉

Z kraju