Wtorek, 30 kwietnia 202430/04/2024
690 680 960
690 680 960

Biało-zieloni skarcili Jaskółki

Czwarte wyjazdowe zwycięstwo w rozgrywkach wywalczyła w Tarnowie Chełmianka Chełm. Biało-zieloni pokazali charakter, ponieważ choć przegrywali z „Jaskółkami”, to jeszcze w pierwszej połowie dwukrotnie skarcili rywala i wyszli na prowadzenie, by ostatecznie zwyciężyć 3:1. Dobrą formę znów potwierdził Przemysław Banaszak, który trafił w drugim meczu z rzędu, a ozdobą spotkania była bramka Mateusza Kompanickiego zdobyta bezpośrednio z rzutu wolnego. Wynik mógł być jeszcze bardziej okazały, ale Aleksiej Pritulak nie powtórzył swojego wyczynu z pierwszej połowy, kiedy to skutecznie wykonał „jedenastkę” i w drugiej odsłonie jego intencje wyczuł bramkarz gospodarzy Bartłomiej Banek. Kolejny komplet punktów przybliżył podopiecznych Artura Bożyka do czołówki tabeli.