Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch busów na rondzie przy makro. Jedna osoba trafiła do szpitala

W sobotę po południu doszło do zderzenia dwóch pojazdów dostawczych na rondzie przy makro. Kierowca jednego z nich trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 13:30 na rondzie przy makro w Lublinie. Kierujący fiatem ducato obywatel Ukrainy, jadący od strony zamku, wjeżdżając na rondo zignorował znak STOP i doprowadził do zderzenia z opuszczającym skrzyżowanie dostawczym volkswagenem.

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja.

Kierowca volkswagena został przewieziony do szpitala na obserwację. Jak ustaliliśmy nie doznał on większych obrażeń.

Przez blisko dwie godziny w okolicach zdarzanie występowały utrudnienia w ruchu. Zablokowany był środkowy pas, od strony zamku oraz jeden pas na rondzie.

Zderzenie dwóch busów na rondzie przy makro. Jedna osoba trafiła do szpitala

2014-03-29 16:16:44
(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. Tak sobie pomyślałem… może głupio, ale lepiej głupio jak wcale, że chyba mamy za dużo zastępów Straży Pożarnej, albo mają płacone od wyjazdu do akcji, bo co raz czytam, że: tu, uczestniczyły dwa zastępy, tam też dwa zastępy…
    A może jak policjanci chadzają po dwóch, to Straż po dwa zastępy…

    • a może lepiej zamiast głupio to wcale się nie odzywać, dwa zastępy to zazwyczaj jest ok 6-7 osób bo jak jedzie jeden wóz z dwoma osobami to już jest zastęp, a Straż Pożarna nigdy nie wie do czego jedzie czy jest tylko to zabezpieczenie miejsca czy będzie trzeba wycinać osobę, udzielać jej pomocy medycznej i jeszcze sterować ruchem na ulicy i wtedy nagle te 7 osób robi się mało a zawsze lepiej niepotrzebnie pojechać niż nie pojechać i ma się komuś coś stać bo za mało osób.